Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan érdemes méhpempőt...

Barbi8924 kérdése:

Honnan érdemes méhpempőt beszerezni? Párommal babát tervezünk és azt hallottam ez sokat segít, hogy elérjük a célunkat.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
webáruházból, patikából, de azért nem kell mindenféle praktikumokat bevetni, általában elég ha figyelitek a peteérést pl. hőmérőzéssel, 2-3 hónapon belül össze jön a baba, ha mindketten egészségesek vagytok.
2014. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A semmi bajotok nincs, akkor többet árthat mint használjon. Én is megvettem amikor már 6 hónapja nem sikerült, de végül lebeszéltek róla és sokat olvastam itt ezzel kapcsolatban és jól működő testnél teljesen felboríthat mindent.


Ezeket a válaszokat kaptam itt amikor megkérdeztem hogy szedjem-e ha nincs semmi bajom:


" nekem mióta használtam nincs is peteérésem.mikor szedtem fájt a hasam,azt hittem gyógyít,de már nem szedem,a hasfájás megmaradt,viszont a tünetek amik jelezték a peteérést teljesen megszűntek,és szerintem a peteérés is.és tele lettem gyulladt pattanásokkal,ami folyton jelen van.félek,hogy inkább ártottam,mintsem használtam vele."


"Összejött, most 9 hetes a kis maszatunk, de nem a pempőtől. Nekem csak rontott a dolgokon. Több hónapig nem volt utána tüszőrepedésem. CSak iszonyatos fájásokat okozott ovu körül. Én nagy csodát vártam tőle, de nem hozta meg a hatását. Hónapokig tartott mire helyre rázódott a szervezetem utána. Én nem ajánlom,de persze lehet csak nálam váltott ki ilyen reakciót!"


És még sok hasonló ilyen választ kaptam, mert sok mindenkinek írtam üzenetet ezzel kapcsolatban.

Persze nem általánosítok van akinek ez használ. De ha tényleg semmi gond pl. a hormonokkal akkor teljesen összezavarhatja + kitolja a ciklust. stb. EGyik ismerősömnek cisztás lett tőle a petefészke és mikor abba hagyta jó pár hónap volt mire kigyógyult belőle.


A te döntésed, de én soha semmivel nem kísérleteztem pl. teákkal se (cickafark, palástfű), barátcserje kapszula, E vitamin, méhpempő és még sorolhatnám. 1 év sikertelenségnél tartunk, nem rég kezdtük a vizsgálatokat és minden tankönyv szerinti nálam, a doki szerint tökéletesen működök és még jó hogy nem szedtem be semmit, mert valószínű felborította volna az eddig tökéletesen működő testem. Most a következő lépés az átjárhatósági lesz mert tényleg minden rendbe velem és a párommal is.

Ez csak az én véleményem, úgy is te döntesz.

Sok sikert a babához!!! :)

2014. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!