Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után egy héttel...

Ha peteérés után egy héttel elkezd csökkenni a hőm akkor mar tuti meg fog jönni? Ujabb sikertelen hónap?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
elsö hónap hogy méred? ha nem máskor hogy volt? A legtöbb nönek általéban csak mensi elötti napon vagy aznap vagy második nape sik csak le. viszont kisebb cikk cakk lehet a második felében a hönek. de nagy esés nem szokott lenni.
2014. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mertem mar mult honapban is.de csak papiron vezetem magamnak.az alaphom 36,4.pe elott leesett 36,2re majd pe utan felment 36,9re.3 napja: 36,8 . 2 napja: 36,6 . tegnap: 36,7. Ma: 36,6.


8-ara nemvárom.elozo honapban nem ugralt ennyire es a ma emelkedes 36,7 volt.mensi elott 3 nappal kezdett el csokkenni.

2014. ápr. 30. 20:07
 3/5 A kérdező kommentje:
ma 36,8 volt reggel
2014. máj. 1. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
érdemesebb internetes oldalon vezetni mert ö autómatikusan behúzza az ovut, persze nem tévedhetetlen de én épp ezért lókét féle oldalon is vezetem. ugyanoda húzta be mindkettö. Ajánlatos mellette ovu tesztelni is.
2014. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a ciklus.hu jegyzi az ovuimat
2014. máj. 1. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!