Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jaj lehet terhes vagyok?

Jaj lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Menzesz után 3 nap gumi nélkül szeretkeztünk a barátommal.Gumit szoktunk használni,de akkor elfogyott,így gondoltuk megszakítással megoldjuk a dolgot.Mondtam is hogy csak vegyünk majd óvszert.Tegnap a hasam aljánál nagy teltséget éreztem,ma meg görcsölget a hasam,mintha megakarna jönni.20-án múlt el a menzeszem.Van okom aggódni? 24l

2014. máj. 1. 10:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Lehet most van a peteérésed, azért fájdogál. Kicsi az esélye a terhességnek, de ha nem akartok babát, ennyit se kockáztassatok.
2014. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
A legfogékonyabb napon gondoltátok ezt a butaságot. Igen, lehet.
2014. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
24 évesen kockáztatsz,hogy terhes leszel, aztán írsz egy kérdést, hogy jaj lehrt terhes vagyok? Hát a korod nem tükrözi az érettséged...
2014. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Az a baj, h sokan nem a feltett kerdesekre valaszolnak. Nem ertem, miert kell beszolni a szerencsetlen kerdezonek, amikor egy kerdest tett fel. Kedves utolso, a kerdezo nem kioktatast kert. Mellesleg akkor okoskodj, ha Te az eletedet tokeletesen eled, mert egyebkent nincs jogod hozza.


Kedves kerdezo! Igen, megvan az esely, hogy terhes lehetsz. Persze, ha a megszakitasos modszerrel odafigyeltetek, akkor kicsi az eselye.

2014. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Tudom,felelőtlenség.Nem is szoktunk ilyet.Előváladéka sem szokott lenni,és egymás után nem szexeltünk.Mind 3 külön napon történt..
2014. máj. 1. 11:17
 6/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama! :-)
2014. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy nem kioktatást kért!

Azt kédezte, hogy ha védekezés nélkül járt benne f..sz, akkor lehet-e terhes!

A kérdése alapvető biológiai hiányosságokról árulkodik!

Ha már ennyit sem tud, legalább ezen a névtelen fórumon homályosodjon már föl egy-két lényeges dologról!

Például:

1. A ciklust a menstruáció első napjától számítjuk, senkit nem érdekel, mikor múlt el!

2. Egy alaklommal az ember vasztheti el a fejét és feledkezhet meg a védekezésről, na de 3 egymást követő alkalommal?

3. Peteérés nem mindenkinél középidőben van és nem csak középidőben lehet!

4. Szép teljesítmény, hogy a görcsölést kiváltó megannyi lehetséges ok közül egyedül a terhesség jutott eszébe! Persze, ha 3 szor is megülte azt a f..zt gumi nélkül...

5. De legalább mondtad, hogy venni kéne gumit...már csak venni kellett volna!

2014. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

Nem kioktatást kért, de nekem 18 évesen,hogy lehet annyi eszem, hogy az ilyen dolgokkal tisztában vagyok?

Vagy én vagyok ennyire elb.szott :)?

2014. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Gratulalok azoknak, akiknek mar 16 evesen is tobb eszuk van a kerdezonel...vagy legalabbis igy gondoljak. Nagyon kiralyok vagytok. Csak azt nem ertem, h akkor miert ezen a forumon szologattok be olyanoknak, akik kerdest tesznek fel?! Az ilyen okos es tajekozott emberekre nagy suzksege van a vilagnak, ugyh nem itt kene pazarolni a draga idotoket...
2014. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Jaj, lehetsz.

De még az égvilágon semmit nem érezhetsz belőle, akkor se ha az vagy.

Minimum 2 hétnek kell az aktustól eltelnie a teszthez is.


Még ehhez fűznék hozzá:

"Előváladéka sem szokott lenni," - Képtelenség! Az előváladéknak fontos funkciója van, olyan NINCS, hogy valakinek ne legyen! Egyébként meg nem lehet érezni, szaga sincs. Ha pedig már megmozgatta benned, szemmel se lehet észrevenni!

2014. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!