Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jaj lehet terhes vagyok?

Jaj lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Menzesz után 3 nap gumi nélkül szeretkeztünk a barátommal.Gumit szoktunk használni,de akkor elfogyott,így gondoltuk megszakítással megoldjuk a dolgot.Mondtam is hogy csak vegyünk majd óvszert.Tegnap a hasam aljánál nagy teltséget éreztem,ma meg görcsölget a hasam,mintha megakarna jönni.20-án múlt el a menzeszem.Van okom aggódni? 24l

2014. máj. 1. 10:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%

"megtudná hogy szeretkezett életében megszakítással"

Az itt regisztrált 230ezer ember 89%-a így inkarnálódott.

Azon szerencsések, akiknek utána szülei rábólintottak: Legyen! Ha jönni akar a Földre, jöjjön.

2014. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék ha az ilyen kommentelőknek...megtudná hogy szeretkezett életében megszakítással"


Csak hogy ne őröljön tovább a gondolat: mi is alkalmazzuk, de egy aprócska, de lényeges különbséggel: TUDJUK, hogy mivel járhat. És azt is, hogy ha egyszer-kétszer vagy akár sokszor is "megúsztuk", akkor is bármikor bekövetkezhet. És nem kell idejönnünk kérdezősködni és nem is szarunk be a gondolattól.

Tudod, tartós kapcsolat, megfelelő anyagi háttér, gyerekkérdésről is megegyeztünk már, mindketten szeretnénk, nem is olyan soká, csak még egy-két dolgunk lenne addig, míg teljesen élesben mehet a dolog.

2014. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, anyámék is így csinálták mint ti, aztán 9 hónapra rá megszülettem :) ;)
2014. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Tudom mi minek a következménye,folyamata,mégegyszer leírom a tünetek végett aggódom.Viszont a ti gyerekeiteket előre sajnálom,mert hogy az értelmi szintetek nem túl magas.Egy anonim oldalra írtam ki egy névtelen kérdést,nem értem még mindig az okát miért húztátok fel ennyire magatokat.Én nem kérdeztem semmi hasonlót ami meg magyarázná nekem ezeket az indulatokat.Szégyelljétek magatokat!Nem is baj az ha picit halogatjátok a gyermekvállalást,hátha te is érsz még kicsit agyban,szellemileg. :D
2014. máj. 2. 13:17
 25/30 anonim ***** válasza:

Hú, te aztán most jól megmondtad! Össze is húzom magam rögtön.


A google arra is választ adott volna, de ettől függetlenül ITT is készséggel segítettek, csak TE nem tudsz szöveget értelmezni.


De akkor még egyszer: ha csak nem egy kis E.T. növekszik benned, még semmi ilyen tünetet nem okozhat. Ettől függetlenül lehetsz vemhes.

2014. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Na!Eddig még ez volt a legértelmesebb válaszod. :D
2014. máj. 2. 13:37
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát én pedig remélem,hogy a heteken belül születő lányom nem lesz olyan ostoba 24 évesen, hogy felelőtlenül szexuális életet éljen, és utána "Jaj lehet terhes vagyok?" című kérdéseket tegyen fel ;)
2014. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
:) Remélem én is. Amúgy te most a hormonaid végett vagy ilyen nyűgös? :)
2014. máj. 2. 13:42
 29/30 anonim ***** válasza:
Neki legalább a hormonJaira lehet fogni, hogy nyűgös! A te ostobaságodra mi a mentség? :-D
2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell mentség,nincs okom rosszul érezni magam. :)
2014. máj. 2. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!