Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori vizelesi inger?

Gyakori vizelesi inger?

Figyelt kérdés

Februar elejen volt az alkalom, de megjott rendesen marciusban es aprilisban is. Ovszert minig ellenoriztem, egyszer sem volt kiszakadva... Kb egy het mulva kellene megint, de kb 4 napja szunni nem akaro gyakori vizelesi ingerem van. Kijovok a wcrol es mar erzem is, hogy vissza kell mennem. Estenkent nem kelel.fel, hogy kimenjek es vissza is tudom tartani, dolyankor nem is erzem, hogy pisilnem kell.

Terhesseg hanyadik heteben lehetseges ez a problema az elso trimeszterben?

Nem igazan jonne jol, ha most becsuszott volna egy baba, tehat nem szeretnenk meg. Csak annyira nincsenek osszefuggesben a dolgok, hogy egeszen 4 nappal ezelottig nem is gondoltam volna ra, csak most jutptt eszembe a mi van ha...

Kismamak vagy ai jartas ebben a temaban, kerem segitsen, adjon infot! Koszonom!



2014. máj. 1. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsanat a helyesirasi hibakert.


Hozzatennem meg hogy olyan erzes a vizeleskor es utana, mintha nem urult volna ki a hugyholyagom. Nem csip. Ha megnyomom, nem olyan, min maskor hogy erzem hogy tele van es pisilnem kell, ez mintha nem is a holyagbol jonne, hanem siman csak a hugycso vegebol.

2014. máj. 1. 15:56
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja es meg :mielott megjon, szokott lnni fokozott vizelesi ingerem es puffadt hasam, de az inger csak 1 napos, a pufi meg kb 7-10. A puffadas megvan most is. Mikortol kzd noni a has, ha esetleg terhesseg lenne? Atlagosan.
2014. máj. 1. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez inkább pszichés lesz, nyugi :) én nem bírom végigaludni az éjszakát, pedig terhesség előtt alig pisiltem, éjjel meg soha. Vannak az embernek ilyen napjai, kicsit vérbőbb a hasad és máris több a pisi. Lehet akármitől. Nekem mensi előtt 4-5 nappal jelentkezett, de éjjel nappal
2014. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!