Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezen valamit?...

Ti láttok ezen valamit? (terhességi teszt)

Figyelt kérdés

Bocsi a nem túl jó minőségért, mobilon és élőben látni vélek rajta valami haloványat (nagyon szemmeresztős így gépről), de ez vajon minden teszten ilyen? Minden teszten látszik a csík helye?

11dpo-n vagyok, 2.napja késik.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


[link]



2014. máj. 3. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezen teljesen egyértelműen látszik a második csík. A színét így nem tudom megítélni.
2014. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is határozottan látok két csíkot.
2014. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hú basszus, most felugrott a pulzusom :)))

Azt hittem elküldtök melegebb éghajlatra a hülyeségemmel, erre... Amúgy ez még egy külföldön vett teszt, kék színű a kontroll és normális esetben kék pluszjelnek kell látszani.

2014. máj. 3. 12:48
 4/14 A kérdező kommentje:
Ó, várjunk...nem írtam nektek, hogy pluszt kéne látni a második ablakban :(
2014. máj. 3. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
pár nap múlva újra tesztelj
2014. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En latok vmi halvanyka pluszt....
2014. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem is tesztelj újra.


viszont hány naposak a ciklusaid, ha a 11. dpo-n vagy és 2 napja késik???

2014. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől! Mindenképpen ismétlek majd már nap múlva, csak olyan nehéz türelmesnek lenni, főleg ha egész nap ezen jár az agyam :)
2014. máj. 3. 13:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Napra pontosan 30. Tudom, rövidke a luteálisom, de az első gyerkőc pont így köszöntött be, első próbálkozós hónapban, ezért ezen nem aggódok különösebben... Bár az is megeshet,hogy ez csak simán egy hosszabb(=normális luteálissal rendelkező) ciklus, és babáról szó sincs :(
2014. máj. 3. 13:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha egymást keresztező két vonalnak kéne lennie, akkor ez csak egy vonal a második ablakban.
2014. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!