Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos lányok! Segített...

Lombikos lányok! Segített valakinek az Ovitrelle tüszőrepesztő beágyazódás céljából? Nekem beültetés után is kell szúrni.

Figyelt kérdés

#5rt67z8u9iko
2013. nov. 5. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szúrtam, nem mondták, hogy gond lett volna. Első lombiknál 7 sejtet tudtak leszívni, másodiknál 4et. Harmadiknál pedig 10et. A második lombiknál kellett még ovitrellt szúrni utána is. Fura volt, de értelme nem sok. Akkor nem lettem terhes. Amúgy Gonalf-et is kellett, meg még egy olyat, ami olyasmi mint a gonal, csak egy komponenssel több van benne. Még Gonapeptylt is kellett, azt felet naponta.
2013. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sok sikert!!
2013. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,h Írtál.És mikor sikerült mit éreztél?
2013. nov. 6. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem émelygés volt a nemvart elott kicsivel. Meg faradt voltam, tobbet jartam pisilni, mondjuk tobbet is ittam. Nekem akkor nem sikerult, mikor ovitrellet szurtam, de a lelkiallapotom kozrejatszott. Es ne csinalj tesztet, mert nekem is fals pozitív lett. Vard meg a vervetelt! Ird majd meg, hogy hogy vagy, es mi lett az eredmeny! Hova jarsz?
2013. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó.Dévaiba járok.Neked mennyi ovitrellét kellett szurnod? Nekem 1/3-ot.Nálunk nincs vérvétel.21 nap mulva uh-ra kell menni.
2013. nov. 7. 16:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem puffad a hasam,meg azt érzem mindjárt megjön.
2013. nov. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!