Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után Ti mennyit...

Beültetés után Ti mennyit feküdtetek, pihentetek? Hányadikra sikerült? Ha 5 napos embriókat ültettek vissza, akkor a beágyazódás meddig tart? Utrogestan kúpot használok napi 3X1-et és mellette heti fél Ovitrelle injekció is kell, ez vajon miért?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt az embriótranszfer, 2 fagyi babát ültettek be.

Ez az első beültetésem és azért fagyasztott, mert túlstimuláltak, és akkor úgymond frissen nem ültethették vissza.

Azt tanácsolta a doki, hogy az első héten szinte végig feküdjek vagy oldalt vagy a hasamon (ez azért gáz, mert világ életemben a hátamon feküdtem és csak így tudok aludni). Ülni lehet? Mennyit szabad fenn lenni szerintetek? Én nem bírok egész nap feküdni pláne, hogy a méh vérellátásának sem tesz jót sztem. Szedem az Elevitet meg C-vitamint, meg plusz folsavat. Kávézni szabad?

Elvileg jövő hét végén aug. 20. körül nem kéne megjönnie..szorítsatok!


2010. aug. 11. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én utána csak egy napot feküdtem, plusz még 3 napot otthon voltam betegállományban, utána pedig már dolgoztam (irodai, ülő munka). Az én dokim kifejezettem nem javasolta a fekvést, mert jól írod, hogy ha nem mozogsz, csak fekszel, akkor nem olyan jó a méh vérellátása. Kávézni kávéztam, nem tiltotta senki. De én csak reggel iszok egy tejeskávét.

Nekem júniusban volt a lombikom, két 3 napos embriót ültettek vissza, de nekünk sajnos nem sikerült. Úgy tudom, az 5 naposaknak jobb az esélyük, úgyhogy nagyon drukkolok neked! Mondjuk az ovitrelle-t én sem értem. Lehet, hogy maradtak tüszőid és arra kapod, hogy ne legyenek belőle ciszták? De azok szerencsés esetben kiürülnek a szervezetből.

Írd majd meg, hogy sikerült-e a lombik, szorítok neked!

2010. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Én minden alkalommal 3 hetet feküdtem, nálunk ezt javasolják mindenkinek.

Nekem kétszer volt sikeresbeültetésem, minden harmadik.

Én nem birtam volna magamnak megbocsátani a gondolatot, hogy miattam nem sikerült, mert nem birok fekve maradni...

Szoritok neked, bárhogy döntesz, fekszel, vagy sem...

2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm nem feküdt, de sajnos nem sikerült neki, azt viszont nem tudom, hogy a két dolognak volt-e köze egymáshoz.
2010. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk a 3. beültetés sikerült. az első két beültetésnél végig feküdtem, a 3.-nál 3 napot pihegnettem otthon utána visszamentem melózni+ suliba, úgyhogy pörögtem ezerrel.

A 3. sikerült.

Jó tanács: igyál sok-sok 100%-os paradicsomlevet+ calcium pezsgőtablettát!


sok sikert

egy 15 hetes lombikos kismami

2010. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Végig feküdtem mind a három hetet, mindegy volt hogy feküdtem.

Az első baba 8 hetesen elhalt , a második beültetés teljes siker : 21 hós ikerfiúk

2010. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a 100%-os paradicsomlé egyébként??? ...
2010. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán 2 napot feküdtem, az én dokim azt modta, hogy éljem úgy az életem, ahogy előtte. Rengeteget ittam, napi 3 l víz, Utrogestant én is kaptam, talán a 12. hétig. 3.alakalomra sikerült :D Szorítok Nektek!
2010. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Na mi újság? Van már eredmény? Sikerült a beültetés?


Üdv

16 hetes lombikos kismami

2010. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 34. napomon, vagyis 4 napja késik a menzeszem, de nem érzek semmit. Ma 16 napja, hogy beültették őket, a férjem szerint tesztelni kellene, de én félek a csalódástól... Amúgy ha nem jön meg 30-án kell mennem UH-ra.

Te éreztél valamit? Teszteltél? Ha igen mikor?

2010. aug. 24. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez jó hír eddig:)


Nálunk úgy volt, hogy a beültetés utáni 14. napon kellett mennem a klinikára vérvételre. Mondjuk ezt én erőszakoltam ki, mert amúgy nem vesznek vért csak úgy, de mivel a vérvétel ad gyors és 100%-os eredményt, így én nem tágítottam és kértem, hogy legyen vérvétel. Ez a 3. próbálkozásunk volt, úgyhogy képzelheted mennyire elegem volt a csalódásokból és a negatív tesztekből. Amúgy mi 6 naposan kaptuk vissza az embriókat.


Aztán a beültetés utáni 14. nap reggelén vérvétel előtt alig bírtam aludni és azt álmodtam, hogy csináltam otthon egy tesztet és pozitív lett. Álomittasan hajnali fél 5-kor kimentem a wc-re és csináltam egy tesztet. Vártam és vártam és negatív volt. Sírva keltettem fel a férjemet, hogy megint nem sikerült:( Aztán kb. fél óra múlva elővettem a tesztet megint és ott volt egy halvány második csík! Nem tudtam, hogy akkor most ezt mit jelent, nem mertük beleélni magunkat.


Aztán még aznap megvolt a vérvétel és extra magas hcg szintet mértek a véremben! 1.000 feletti értéket mutatott ki a vérteszt! Nagyon boldogok voltunk, azt még a mai napig sem értem, hogy a teszt mért csak olyan soká lett pozitív. Azóta már láttuk többször uh-n a mi kis picurkánkat, nagyon édes és nagyon szép nagy baba, jól fejlődik. Jövő héten megyünk 4d-re, már nagyon várjuk:)


Nem tudom mit tanácsolja, én biztos csinálnék már tesztet otthon, valami jó minőségűt. Nem tudsz esetleg elmenni vérvételre? Az a biztos. A jövőheti uh-n sem biztos, hogy látnak majd valamit.


Nagyon szorítok Nektek! Bocs, ha hosszúra nyúltam:)

2010. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!