Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érdemes orvoshoz mennem? Vagy...

érdemes orvoshoz mennem? Vagy még várjak?

Figyelt kérdés
egy hete késik , ma csináltam egy teszte , lett rajta egy halvany csik , de csap egy ora mulva , 2 hete is csinaltam egyet , mert pecsetelo verzesem volt par napig , de az negativ lett , majus 13 ra kaptam idopontot , de az még mesdze van , szerintetek menjek el holnap vagy hulyenek fognak nezni ?

2014. máj. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges még menned! Ha baba van, akkor a doki sem fog még semmit látni, annyira az elején jársz...

6-7. hétben érdemes először menni(persze amennyiben nincs vérzésed, vagy bármilyen problémád...) és akkor már lehet lesz szívhang is...

Minden jót!

27 hkm

2014. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel időn túl jött ki a második csík a teszten, ezért azt ne vedd pozitívnak! Várj pár napot, mert, ha terhes vagy, akkor már szépen ki fogja mutatni bármilyen teszt időn belül. Sajnos hiába mennél valóban most orvoshoz, mert úgy sem látna semmit. Annyit mondana, hogy vagy terhes vagy, vagy meg fog jönni a menzeszed. Ha továbbra sem jön meg és a teszt is negatív lesz, menj el mindenképpen akkor is, hátha valami hormonzavar, vagy bármi más okozza a késést. Ha babát szeretnél, nagyon szurkolok Neked! Minden jót! :)
2014. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a gyors válaszokat :) igwn szeretnek babat , de mêg várnom kell 13.áig hogy megtudjam :(:)
2014. máj. 4. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!