Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a peteeres tunete a...

Lehet a peteeres tunete a hirtelen megindulo vizes/kremszeru folyas, neha petefeszkben szurkalas, mensiszeru gorcsok (enyhe, nem fajdalmas es nem egesznap, csak idonkent) , valamint neha nyomaserzes a mehben vagy ot valahol?

Figyelt kérdés

Ezeket mind ma tapasztaltam, bar kremes folyas mar van egy ideje. Csinaltam ma egy harmadik ovu tesztet amin sotetebb picivel a tesztcsik, mint a kontrollcsik. Tegnap nem csinaltam, csak tegnap meg azelott, mindket nap kb. olyan erossegu volt a tesztcsik mint a kontrollcsik. Ezekhez kepest a mai picivel erosebb. Akkor mikor volt/van peteeres? En azt hittem mar megtortent.......


Mitol lehet ez a hirtelen megindulo folyas (szaladni kellett a wc-re)?? Amugy is volt, de nem ilyen sok, most meg megindult mint a vizeses. /Bocs a reszletekert./


Es mitol ez a menses-fele erzes? Jul. 13-an volt az utolso mensi amugy.


2008. júl. 27. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

28 napos ciklust feltételezve a hétvégén volt péd, vagy esteleg most van. Nekem ilyen bő folyás nem szokta kísérni, de ez változó lehet. Ha a tegnapi teszted a legerősebb, akkor elméletileg akkor tájt volt Lh csúcs a szervezetedben, tehát tegnap is és ma is szeressétek egy mást!

Sok sikert!

2008. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a pé jele a nyálkás, átlátszó tojásfehérjés folyás. Szinte kinyúlik az emberből. Lehet hogy ezt érezted? Amugy a többi tünet is stimmel mint pé-jel. Nekem néha nagyon görcsöl a hasam is.
2008. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!