Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik pozitívat teszteltek,...

Akik pozitívat teszteltek, visszagondolva mikor kezdték érezni a tüneteket?

Figyelt kérdés

Ovuláció után hány nappal kezdett feszülni a méhetek,fáradtság mikortól volt,ilyesmi?

Köszi


2014. máj. 4. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a beágyazodast éreztem, elég erős görcs formájában, utána viszont semmit. A szagundor és nálam az esti rosszullét, olyan 7 hetesen kezdődött.

2014. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Visszagondolva a kimaradt menstruáció előtt egy-két nappal máshogy viszonyultam az ízekhez. Semmi más tünetem nem volt, se mellfeszülés, se hasszurkálás, se fáradtság az 5-6. hétig. Aztán jött a hányinger és a fáradtság.
2014. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 3 nappal mindjárt megjön érzésem volt, más tünetem nem volt!
2014. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 14. héttől jött a hányinger, ez maradt is végig. előbb semmit nem éreztem az ég világon (pedig nagyon figyeltem, mert sok-sok éve vártunk már akkor a babára)
2014. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
beágyazódást éreztem, 7. héttől jött a többi tünet
2014. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem még a nemvárt és a teszt előtt elkezdtek nőni a melleim és rendkívül érzékenyek lettek. De ezen kívül semmilyen tünetem nem volt.
2014. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pozi teszt elött, csak egy kis megérzésem volt hogy baba lesz ( terveztük ) de tünetek csak 7 héttöl kezdödtek, pozi teszt után ... elsö tünet gyomorégés volt
2014. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert olyan furcsán feszül a méhem már 5 nappal az ovuláció után(lehet egyébként máskor is így volt,csak nem figyeltem ennyire,mint most,amikor babaprojekt indult).
2014. máj. 4. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
A beágyazódást én is éreztem,sokan azt állítják lehetelen,de úgy szúrt a hasam alja,mint soha:) eltartott pár órát,enyhült,majd el is múlt. Rá egy másfél hétre nem várt előtt még,mensis görcseim voltak tompán,de majdnem folyamatosan. Mensi idején,már pozi volt a tesztem,akkor jött a nagyon erős mellérzékenység.
2014. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!