Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a menzeszt, most...

Ki nem várja a menzeszt, most a napokban? Mikor teszteltek, melyik tesztben hisztek a legjobban?

Figyelt kérdés
Én Ápr.4-re nem vártam és nem is jött még.A cickóim közbe érzékenyek,feszülnek,néha menzesz szerű görcseim is vannak ,ezek nem tartanak tovább 1-2 percnél de még semmi.
2014. ápr. 5. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ápr. 9-re nem várom, de már van egy halványka pozi tesztem, ami remélem erősödni fog. Én eddig olcsó vaterással teszteltem.


Nekem is vannak ilyen tüneteim, plusz még az aluszékonyság és émelygek is reggelente rendesen.


Szurkolok Neked is, hogy minden rendben legyen! :)

2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is 8-9re nem várom! de tesztelni csak ha nem jön meg,mert nem szeretnék csalodni! nem könnyü kivárni,de muszály leszek! és hány naposak a ciklusaid kedves kérdezö? és neked elsö válaszolo megkérdezhetem h mikor volt pé-d? (R)
2014. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elvileg 26-án volt peteérésem, viszont én korábban éreztem a nyákon és az egyéb tüneteken, hogy ovum van, úgyhogy a biztonság kedvéért akkor is együtt voltunk.


Én sem tesztelek már csak 10-én reggel, amennyiben nem jön meg addig!

Megy a drukk mindenkinek, csajok!!!! :)

2014. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én április 1 re nem vártam és 2.án teszteltem közepes erős volt a második csik is.Néha volt hányingerem meg hasszukám,meg aluszékonyság.
2014. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok 4es válaszolo! boldog babavárást :) nektek meg szurkolok csajok! (R)
2014. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A ciklusom úgy átlagban 28-30 naposak.Úgy egy évben 2-3 alkalommal van,hogy késik,a legtöbb eddig 10 napos késés volt.Közbe még mindig van olyan mindjárt megjön érzésem,1-2 percig tartó görccsel de el is múlik,nekem mindig úgy volt,hogy ha elkezdődött a görcs a mindjárt megjön érzés az tartott addig mig meg nem jött,ez fura most,a cickóim is érzékenyek,de az sem folyamatosan.Kíváncsi vagyok,bár párommal úgy beszéltük várunk még a tesztel,ma hányingerem is volt,de persze ezek a tünetek lehetnek a menzesztől és babától is. Mindenkinek drukolok ,és írjátok meg mi a helyzet.Nálunk első baba lesz(ha sikerül) :)
2014. ápr. 6. 16:24
 7/13 anonim válasza:
én holnapra nem vàrom! A korházban néztek vérnől egy tesztet csütörtökön az pozitiv lett. De mostis görcsölök :(
2014. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltel?most mar biztos mutatna valamit!
2014. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma iszonyatos hânyingerem volt reggel, a kàvémat se birtam meginni.Melleim feszülnek fâjnak.Görcsök elvètve vannak.Pârom hoz tesztet ma de szerintem csak reggel csinâlommeg.
2014. ápr. 7. 14:40
 10/13 anonim válasza:
Kérdező! Nagyon drukkolok! Én 10-re nem várom, remélem messze elkerül... :-) Bár a hőm mára leesett 37.2-ről 37-re, s néha kissé görcsölök is :-(
2014. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!