Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a legbiztosabb ha akkor...

Az a legbiztosabb ha akkor vagyunk együtt mikor pozitív az lh teszt? Sok mindent olvastam de nekem sok a kesz kusza infó.

Figyelt kérdés
Két napig teljesen egyforma volt mind a két nap együtt is voltunk. Ma kellene ovumnak lennie menzesz szerint de már nem pozitív a teszt, bár csak kicsit halványabb a csík de ugye az már nem pozitív és a hőm is magasabb lett kicsit.
2014. máj. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ha 2 naponta együtt vagytok az böven elég, a speromumok 2-3 napig biztosan elélnek bent ha egészsges a párod, igy tuti mindig van ott katona amikor kell.
2014. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy ha pozi a teszt,de masnap negatív,akkor a pozi naptól számítva 24-36órán belül van az ovu.linkelek egy oldalt,én onnan lettem nagyon okos!olvasd el az LH tesztre vonatkozó részt!

[link]

2014. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!