Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? 2...

Megnéznétek a tesztemet? 2 napja késik a menzeszem.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 5. 20:07
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan, most már nagyon fogok röhögni, ha a kérdező jön az újabb teszteredménnyel és közli, hogy negatív.

Mert a belinkelt képen is negatív teszt látható!!!

A pozitív teszt nem szürke, hanem rózsaszín, ez pedig egyértelműen szürke csík.

Ne biztassátok már a kérdezőt, annál nagyobbat fog csalódni, ha megjön neki.

2014. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem a válaszoktól fogom elbízni magam, hanem majd az eredménytől. És nem fogok sìrás rohamot kapni , ha megjön, mert optimista típus vagyok , akkor majd legközelebb. Nem teszteltem még azóta,sajnos csak holnap reggel tudok,de nem baj, addigra már ha tényleg pozitív , akkor erősödni fog. Viszont örülök,hogy Téged ez vidít fel ennyire, hogy ezen kell röhögnöd, További szép napot Neked!

2014. máj. 6. 09:45
 23/58 anonim ***** válasza:

3 napja késik neki, uh szerintem van oka reménykedni. Szürke lenne a csík? Hát erre most nem tudok mit mondani mert ahhoz tényleg halvány h ezt meg lehessen állapítani....es azt sem tudom, h mitől lesz szürke, ha szürke.

A hozzáállásod nagyon jó kedves Kérdező, én továbbra is drukkolok! :-)

A hődet nem méred véletlenül? Az esetleg még segíthet.

2014. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Gondoltam megosztom Veletek,hogy déli vizeletből megcsináltam egy újabb facelle tesztet! (Csak ekkor tudtam)

Az eredmény ... hát nem tudom, nem egyértelmű nekem most sem,mert kijött halványan valami,és ott is maradt,tehát időn túl is látszik,a tegnap esti szerintem erősebb volt ennél.


[link]

2014. máj. 6. 11:40
 25/58 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, ez halványabb és szürkébb, mint a tegnapi, de nehogy már két teszt is szellemcsíkos legyen. Nekem soha egyetlen tesztem se volt szellemcsíkos, vagy tök negatívak voltak, vagy pozitívak, különböző erősségben. Pedig jó pár darabon és fajtán vagyok túl. Bírd ki, míg tényleg reggeli elsőből tudsz tesztelni!
2014. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
Szerintem nega!:)
2014. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Bocsi !!! Nem mosolygós jelet akartam!!!! Szoval :(
2014. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok :)

Igen,sajnos a mai tesztben már fele annyira se voltam "biztos",mindenesetre ha nem jön meg holnap reggel tesztelek :)

2014. máj. 6. 11:59
 29/58 anonim ***** válasza:
Két nap múlva reggeli elsőből csinálj, ne estiből. Ez a teszt sose szellemcsíkos, én drukkolok neked.
2014. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
2 teszt már lehetetlen,hogy szellem csíkos legyen! Valószinűleg pozi:) Drukkolok! Holnap reggelit majd rakd fel!:)
2014. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!