Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? 2...

Megnéznétek a tesztemet? 2 napja késik a menzeszem.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 5. 20:07
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek,igen,holnap reggelit mindenképpen felteszem! :)
2014. máj. 6. 16:05
 32/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Beszámolok a fejleményekről :

Tegnap este vettem egy clearblue digitális tesztet,mivel 3 napos késésnél tartottam,megcsináltam este, gondoltam 99%,már biztos kimutatná. Negatív lett. Nem is kételkedtem benne,mert iszonyatos mensis görcseim lettek estére (amúgy is mindig nagyon erős görcseim vannak),de ennek ellenére még egy csepp vérzésem sem volt,még most sincs...olyan mintha már meg lenne,de a vér sehol eddig. Azért nem értem,mert ezek a görcsök mellett már nagyon erős,élénk pirosan szoktam menstruálni.

A reggeli tesztet nem csináltam meg,a menzeszre fogva... szerintetek tesztelnem kellett volna,vagy hihetek a digitálisnak?

2014. máj. 7. 08:58
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

én komolyan nem akarlak bántani, de ezek a halvány, alig látni "pozitív" tesztek szinte mindig így végződnek!

Szerintem hagyd rá! legfeljebb kellemeset csalódsz, ha mégis terhes vagy...

2014. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Igazad van, én is így gondolom,ugyhogy most már igazából úgy vagyok,akkor most már jöjjön meg, és legyek túl az e havi görcsökön...

Aztán majd összejön,ha jönni szeretne :)

2014. máj. 7. 09:28
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! :-( azért majd még értesítesz minket a fejleményekről? Továbbra is kíváncsi vagyok hogy alakul ez az érdekes szitu.

Minden jót kívánok! :-)

2014. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a helyedben csinálnék egy tesztet reggeli vizeletből. Semmi nem történik, ha negatív, hiszen már lélekben fölkészültél erre az eshetőségre is. De tényleg! Mit veszítesz? Max. egy tesztet. Drukkolok!
2014. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az elsőt erősebbnek láttam. Drukkolok, hogy összejöjjön!!! Èn is vàrom, hogy mi lesz az eredmènyed. Nekünk az első próbàlkozàsi hónapunk van. Tetszik, hogy optimistàn àllsz a dolgokhoz, én is ilyen beàlítottságú vagyok. Jön a baba úgy is. Drukkolok. Szèp napot. :-))
2014. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok :)

Nagyon köszönöm a drukkokat, a válaszokat, aranyosak vagytok!

Megjött a menzeszem,erősen,fájdalmasan,ahogy szokott. Érdekesen alakult a helyzet a két -ezek szerint szellemcsíkos- teszt után, de legalább ilyen helyzetbe is kerültem már, legközelebb nem lesz újdonság,és talán kicsit tapasztaltabb is lettem a tesztelésbe :) legközelebb digitálisat veszek egyből ha így alakul ,mert megéri az árát,és nem kell fordítgatni,keresgélni,ott van,nincs ott...

Én mindegyikőtöknek sikeres próbálkozást,jó egészséget kívánok!

Sziasztok! :)

2014. máj. 7. 16:03
 39/58 anonim ***** válasza:

Na látjátok, kinek volt igaza??? Nekem!

Ezért nem kell biztatni a kérdezőt egy egyértelműen negatív teszt láttán, mert csak csalódik szegény.

2014. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 39-es!

Számomra nem volt egyértelműen negatív a kérdező tesztje. Hála Istennek nem vagyok túl rutinos a tesztelesben.


Kedves Kérdező!

Drukkolok hogy mihamarabb kopogtasson a gólya nálatok!

Továbbra is csak optimistán!!! :-)

2014. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!