Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Par perce eros pozit tesztelte...

Par perce eros pozit teszteltem. Hogy lehet kibirni, hogy 2 napig ne mondjam el senkinek?

Figyelt kérdés

Megol az idegesseg.A ferjem csutortokon jon haza,nem szeretnem vele telefonon kozolni,mert kivancsi vagyok az elso, oszinte reakciojara.Addig ugy erzem masnak sem mondhatom el,amig a ferjem nem tud rola.

Evek ota szeretnenk babat(foleg a ferjem), most 2-szer nem vedekeztunk,de aztan lefujtam az egeszet,mert megsem ugy alakulnak a dolgok ahogy terveztuk.Egy eladasra vartunk ami mindent megoldott volna,de ugy nez ki befagyott az egesz,viszont rogton sikerult teherbeesnem.Jelenleg mindketten kozepvezetokent dolgozunk,nagyon rossz az idobeosztasunk,gyes/gyed nincs,mert kulfoldon elunk,csak 3 honapos szulesi szabi.A bolcsi nem fedi a munkaidonket.

Annyira ossze vagyok zavarodva.Arra is gondoltam,hogy most kellene gyorsan munkahelyet valtani amig nem latszik a terhesseg,valami egyszeru 8 oras, beosztott munkakorre,de fix szerzodes kot a jelenlegi munkahelyemhez.

Annyira jol esne valakivel most rogton beszelni az egeszrol,akar igy anoniman is.



2014. máj. 6. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A babák tudják mikor kell érkezniük :) Amikor a 2. lányommal terhes lettem (rögtön az első hónapban) pont akkor rúgták ki a férjem, gondolhatod mennyire ki voltam, ha nem lettem volna terhes akkor tuti leállunk a próbálkozással, aztán végül szerencsénk volt, mert azonnal talált másik munkát és most itt egy cserfes 3 éves és a 3 babámat várom :)

Nincs ott külföldön próbaidő? csak nehogy a munkahelyváltással 2 szék közé essél.

Mindenesetre gratulálok! :)

2014. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy fogadta a hírt? :)
2014. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A ferjem nagyon boldog, azt mondja epp itt volt az ideje:) Biztat,mindenben mellettem all,azt mondja mindenre van megoldas,a munkahellyel ne is foglalkozzak,inkabb maradjak itthon a kicsivel ha szeretnek,ha mindenaron dolgozni akarok akkor pedig hozzank koltozhetne egy idore anyukam,vagy keresunk babysittert.

Annyira pozitiv a hozzaallasa,hogy igy en is megkonnyebultem,valahogy levette a terhet a vallamrol az orome,most alig varjuk az elso uh-t:)

2014. máj. 10. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hogy vagytok azóta, mi lett veletek?:)

2015. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!