Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik ma délután...

6 napja késik ma délután teszteltem negativat. Volt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Nem birtam már megvárni a reggelt annyira izgatott vagyok hogy mi lesz az eredmény.Gondoltam 6 napja késik akkor kimutatja a teszt,de negativ lett.Minden tünetem megvan.Napra pontossan szokott megjönni...nem értem!
2014. márc. 31. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

hányadik hónapja próbálkoztok? azt első hónapban nekem 6 napot késett az izgatottság és a vágyakozás miatt. Egyébként meg órát lehetett volna igazítani hozzá :( 6. nap reggel aztán teszteltem még egy negatívat, elfogadtam, és rá egy órára meg is jött.

Tudod, hogy mikor volt ovud? esetleg ha későbbi együttlétből lett, akkor lehet hogy azért nem mutatja.

2014. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig figyeltem magam, "ra voltam gorcsolve", addig minden ciklusban kesett par napot/fajt a cicim/csak barnaztam... Majd amikor feladtam a figyelest, es gondolkodast...ra ket honapra pozitivat teszteltem, gyanus volt a nagy faradtsag. Elotte minden tunetet be kepzeltem magamnak, csak a faradsagot nem, exert volt gyanus. 7 hetes kismama
2014. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia.mi 3honapja probalkozunk.most 16napja kesik de majd csak hetvegen tesztelek.multhonapba is 2hetet kesett...s negativ volt.sajnos.de attol neked meg osszejohetett :) drukkolok
2014. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rágörcsölve mert ha jönni akar a baba akkor ugy is jönni fog.Igazándiból bármelyik eggyütlétből összejöhetett egy baba.Azért nem értem hogy most mi van.Lehet hogy reggel kellett volna tesztelnem...Meses elött mindig nagyon fáj a mellem és nekem ez tünt fel hogy apszolut nem fáj és még most sem.Hasam ajlja néha szurkál és iszonyatossan fáradt vagyok akármennyit hihenek,alszok!
2014. márc. 31. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig 11 sikertelen hónapon vagyunk túl. Most kb 5-6 napja késik. A lányom most 2 éves és az ő születése óta félidőben kezd fájni a mellem kb. 1 hétig utána elmúlik és mielőtt megjön nem is szokott semmi tünet lenni. De most nem volt félidős mellfájdalom, viszont kb 1 hete nagyon feszül a mellem és többször émelygek is. Ma délutáni teszt negatív volt. Most én is ott vagyok hogy fogalmam sincs hogy mi van :(
2014. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!