Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire örülhetek?

Mennyire örülhetek?

Figyelt kérdés
Àllandòan sòst ennék aztán édeset és így tovabb :-D faradekony vagyok most is majd leragad a szemem. van egy nagyon nagyon halovany xepiles teaztem. De tenyleg annyira halvany h nagyon nezni kell. Időn belül. Holnap reggel akarok cainalni clear bluet. De nagyon izgulok. Szerintetek?

2014. máj. 6. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tehes vagy
2014. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van több halvány pozitív tesztem az elmúlt 3 napból, nincs étvágyam, fáj a mellem és szédülök. Szerinted terhes vagyok? :)

Amúgy igen, lehetsz terhes, meg lehet én is az vagyok. Ezt sajnos senki sem tudja megmondani nekünk orvosi vizsgálat nélkül.

Drukkolok!

2014. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A poz teszt terhesseg, halvanysagtol fuggetlenul. Ugyhogy orulhetsz sztem
2014. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz egy rendes pozitív teszted, akkor örülj!
2014. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pozitiv teszt nem fugg a halvansagtol, ugyh szerintem terhes vagy, de a felhotlen oromhoz en meg csinalnek par tesztet a helyedben, h biztos legyek a dologban :)
2014. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!