Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai terhességnél...

Nagyon korai terhességnél mindig vetélésre-elhalásra utal a végbélfájdalom?

Figyelt kérdés
Ma fájdogált a végbelem és olvastam, az nem jó jel. Mellé még a hüvelyem is fájt. Holnap után leszek még csak 4 hetes, de már pár napja erős pozit teszteltem (Hányingerem volt, ezért teszteltem korán)
2014. máj. 6. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Akármi lehet, vagy akár semmi is. Amíg nincs görcs, vérzés, addig nincs okod parázni. Lehet kezdődő aranyér is. De kívánom, hogy semmi ne legyen!
2014. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez aranyér jele volt, később jelentkezett és csak a második babánál :) Szerintem ne aggódj, nekem volt 2 vetélésem és nem ilyen volt.
2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nálam a hüvely és végbélfájdalom méhen kívüli terhesség miatt volt. Természetesen mikor ezek a fájdalmak jelentkeztek nem szűntek meg csak egyre erősödtek, ezért bementem a kórházba. Először azt mondták nem is vagyok terhes, majd a vérvétel igazolt. Nagyon nehezen vették észre hol van beágyazódva és azonnal megműtöttek.

Ha már erős pozitív volt a teszted ultrahangon is látszódnia kell a terhességnek, ha nem szűnnek meg a fájdalmak menj el orvoshoz.

Szorítok, hogy egészséges terhességed legyen!

2014. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és itt sajna nincs uh, csak 12 hetesen. Csak erősen indokolt esetben -ha vérzel erősen-néznek meg.
2014. máj. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!