Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Syasztok! Van valakinek...

Syasztok! Van valakinek tapasztalata a premens tabival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
azt adta ma a doki,aztán azt mondta,hogy ezt szedjem 3 hónapig,és ha ugyse jön össze a baba,akkor kivizsgálnak!valakinek működött ezzel?
2014. máj. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát fura egy dokid van. Előtte kéne kivizsgálni, mert van olyan gond aminek csak árt.
2014. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
állítólag a kórházban a legjobb,idős,régi nézeteket valló pali.2hónapja voltam nála,mert mindig van mensi előtt 1héttel v több,vérzésem.akkor írt fel norcolutot,ami az első hónapban jó volt,a második megint nem.szóval ma visszamentem hozzá.ezt adta,mert 6.hónapja probálkozunk babával.ha nem jön össze,akkor menjek vissza!
2014. máj. 6. 19:08
 3/3 A kérdező kommentje:
jah,és normális neki,hogy a 23.naptól vérzek,a 27.napra megjön erősen,szóval kb 2hétig menstruálok!azt is modta,hogyha megint visszaesne a 21.nap alá,akkor szintén menjek.mert az utóbbi hónapokban már a 18.naptól is véreztem,28napos ciklus mellett!na szép.egyébként én is gondolkodtam,h magansokihoz kellenne menni,mert itt az óvári kórházban előbb kezelnek,holott még azt sem tudják mi bajod!na bumm,fizetni kell az embernek,ha valamit akar.mindegy, egy baba megéri
2014. máj. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!