Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata evvel...

Kinek mi a tapasztalata evvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Február 17-én volt most az utolsó mensim.

A telefonomon lévő WomanLog alkalmazás szerint (ami tárolja a mensit, ill. meghatározza az ovut) 3-án volt peteérésem.. És aznap voltunk 1 ütt a párommal, ill 26-án. Sikerülhetett a baba? Vagy még próbálkozzunk ezen a héten is?

Kinek mi a tapasztalat?

Nagyon érdekelnek a válaszok, és előre köszönöm.

Szép napot nektek!



2013. márc. 5. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez attol függ hogy hány naposak a ciklusaid,rendezett-e vagy rendszertelen,met nekem a kalkulátor mindig elszámolta,mindig később volt peteérésem mint amit számolt.
2013. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnél, inkább hőmérőzz!


Nekem a 2. hőmérőzős hónapban pozi a tesztem. Eddig kalkulátorok szerint próbáltuk (10 hónap) és semmi

2013. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a hőmérőzés tul macerás volt,vagy elfelejtettem vagy nagyon cikk-cakkos lett,én ovu-teszteltem,első honapban terhes maradtam,egy 5db-os tesztcsomag elég volt :) első voltam
2013. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!