Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van tapasztalata tüszöre...

Kinek van tapasztalata tüszörepesztövel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha szerdán(13án) este 9kor kaptam meg a tüszörepesztöt , és mi 14én este+éjjel+15én este is együtt vagyunk, az hatásos lehet?

HA valaki már volt igy örülnék ha megírná a tapasztalatait!

Köszi.


2013. márc. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam ilyen injekciot, és terhes is lettem. Hogy ez segített-e azt nem tudom
2013. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 36 ora mulva reped meg a tuszo a beadastol szamitva. Ugyhogy jokor voltatok egyutt... Sok sikert!
2013. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mind kettőtöknek, elsö válaszolo mennyi idö után lettél terhes?
2013. márc. 15. 16:50
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és még annyi neked nem akart leszakadni a derekad másnap, nekem eléggé fáj, amit nem bánnék, csak lenne hatása:)
2013. márc. 15. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
a 3.hónapban sikerült, akkor kaptam a repesztőt is. már nem emlékszem hogy fájt-e vmim. most 30 hetes vagyok
2013. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de jo neked, nekem ez az elsö,clostit szedtem, mért 2-20mmest, és be is adta a szurit.
2013. márc. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!