Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio utan kb. egy...

Nitókrisz kérdése:

Menstruacio utan kb. egy hettel barnazas?!

Figyelt kérdés
Januarban volt egy vetelesem es azota ossze vissza jon meg - az utobbi ket honapban 36 napra. Mult csutortokon mult el a verzesem, utana nem volt semmi barnazas, de tegnap este es ma enyhe barna folyasom van. Mi lehet ez? Egyutt voltunk a ferjemmel es ugy ereztem elegge lent van a mehszajam, kellemetlen volt, fajt. Lehet ilyen koran ovulacio?! Volt valakinek hasonlo?

2014. máj. 6. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ovulációkor pont, hogy FENT van a méhszáj, nehezen lehet elérni.
2014. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor passz :( De van valami magyarazat ra, hogy mi lehet ez a barnazas?
2014. máj. 6. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előtt vagy csak az után tapasztaltad a barnázást, miután együtt voltatok a férjeddel?


Ha csak utána, akkor akár meg is sérthetett. Attól is barnázhatsz. Méhszájseb?

2014. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol elotte is es utana is voltunk egyutt :/ Regen amikor megismerkedtunk, kezdetben elofordult, hogy vereztem kicsit, miutan egyutt voltunk, de az pici piros volt, nem barna mint ez es csak egyszer volt, nem egy napon keresztul. Hat nem tudom mi lehet ez, de ha lesz meg valami ebben a honapban, akkor megyek dokihoz.
2014. máj. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!