Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A többi lent.

Lehetek terhes? A többi lent.

Figyelt kérdés
Február 23.-án nem védekeztünk a "párommal" Március 12.-e körül megkellett volna jönnie természetesen nem jött 17.-én (most hétfő) vettem egy terhességi tesztet, ami negatív lett igaz nem reggeli vizeletből csináltam.. már 1-2 hete kissé hányingerem van/ volt, hasfájás nem folyamatosan, de lehet csak az idegességtől, de csütörtöktől sötét barna folyásom van kissé véres, de inkább barna ilyen még sohasem volt ezért kicsit megijedtem mi lehet a probléma? lehet hogy a terheségi teszt még nem tudta kimutatni??

2014. márc. 21. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen. Ismételj tesztet.
2014. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

17-e ota csinaltal ujabb tesztet? Mostanra mar ki kell mutatnia, ha van baba.

Amugy mar en is jartam ugy, hogy par napos keses utan nagy lassan kezdett megjonni, eloszor barnazgatas, majd egyre vorosebb, s napok mulva lett csak rendes verzes belole... Szolval lehet meg fog neked is jonni, csak kesik... Azert drukkolok!

2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem február 19-én volt utoljára menzeszem, nekem 29-30 naposak a ciklusaim, mindig szokott lenni, vagyis sokszor mielőtt megjön ilyen barnás folyás, akkor már szoktam tudni hogy meg fog valószínüleg jönni..Szóval a barnázgatás lehet hogy nem baba lesz neked. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem azután mindig megjött.. De neked ne így legyen.. Én már most a 32-dik napon vagyok, és még mindig semmi.. 3 éve próbálkozunk, úgyhogy már nagyon jó lenne ha baba lenne végre.. :)))
2014. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia ! Szerintem ez ciszta lesz :( Nekem 42 napra jött meg sok negatív teszt...petefészek nyilalgatás....4cm -es volt ami március 14-én már összeesett 21 mm-es és felszívodó félben volt....ezt csak azért írtam le, mert sajnos mint nekem is barnázással és a mensi kimaradásával jár...keress fel egy nőgyógyászt ...
2014. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a mensi előtti barnázgatás egyébként utalhat progeszteron hiányra.....ha a mensi előtt 2 nappal kezdődik és mensi végén kb. 1-2 napig van az még normálisnak mondható...de a ciszta bizony tud csúnya dolgokat művelni.....és ha hőmérőzöl az ébredési hő is magasabb a szokottnál...én is azt hittem babás vagyok :(

[link]

itt a görbém is

2014. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig sohasem barnáztam vagy maximom 1-2x holnap reggel csinálok még egy tesztet, szívemszerint nem szeretnék még gyereket..hétfőn megyek is a nő gyógyászhoz is ha pozitív, ha negatív, mert ez nem normális 3 napja barnázok kb..mondjuk már kicsit véresebb hasfájás eléggé jellemző rám mostanában, de lehet hogy csak az idegeskedés miatt, a "párommal" is össze vesztem és ezekután főleg nem tőle szeretnék gyereket, d abortusz ellenes is vagyok imádom a gyerekeket, de túl fiatal vagyok hozzá :( és pont most még szeretnék mégtovább tanulni szerintem a stressz is közrejátszik, mert elvileg a 17.-ei tesztnek is kikellett volna mutatnia
2014. márc. 22. 20:48
 7/13 A kérdező kommentje:
és az utolsó két havim eléggé alvadékos véres volt elég nagy vér darabok jöttek ki ez is cisztára utal.. haolnap írok ha megcsináltam a tesztet :/
2014. márc. 22. 21:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és mostanában ebben a hónapban nagyon csúnya a bőröm ilyen még sosem volt mitteszeres, pattanásos.. ez is lehet ciszta jele :/ és mintha szőrösebb is lennék hétfőn rohanok időponttért!!
2014. márc. 22. 21:50
 9/13 anonim ***** válasza:
nem ártana egy endokrinológushoz is ellátogatni...3. napi 21. napi hormonsor, tsh vizsgálat( pajzsmirigy), IR-re és pco-ra viszgálat....nagyon sok minden lehet sajna még a cisztán kívül .....
2014. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem regel, negatív lett holnap megyek időpontot egyeztetni a nőgyógyásszal, mert ez nem normális.
2014. márc. 23. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!