Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli tesztem, léci nézzétek...

Reggeli tesztem, léci nézzétek meg, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam,lett egy nagyon halovány tesztem,ezèrt reggel újra teszteltem.Halvany volt most is,Száradas utàn így néz ki.Szerintetek èrdemes holnap újra tesztelnem?Menzinek semmi jele,nem szokott máskor késni.

[link]


Nem túl jó kèp,de rózsaszín csík,nem szürke.

Koszi


2014. máj. 7. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? A nem várt napján szabályos ciklusnál picit erősebb a csík, de itt is van valami, ami lehet, hogy szellemcsík, ha csak a száradás után látszik. Az az idő számít, ami a tesztre rá van írva. Holnap délután csinálj még egyet, vagy ha tudsz várni, akkor 2 nap múlva.
2014. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből pozi lesz, de 2 nap múlva ismételj :)
2014. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam,hogy időn belül is ott volt,de csak most tudtam lefotózni és most így néz ki.Mindig kívárom az 5percet,és azon túl nem vennék figyelembe semmit.

28-30nap,és 15.nap volt ovum.

Pont ez a bajom nekem is,hogy nem tudom nem várt napjàn nem kène e erősebbnek lennie,ha tenyleg baba van.

2014. máj. 7. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán látok ott semmit, csak a csík helyét, de erre nem mondom azt, hogy pozitív. Nem feltétlen kell a nemvárt napján erősebbnek lenni, van akinek csak egy hét késés után mutatja ki a teszt. Ne tesztelj most, csak szombat környékén. Ha baba van, akkor már rendesen látszódni fog nagyító nélkül is.
2014. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!