Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » :) Nézzétek meg szerintem jó....

Maxiiine kérdése:

:) Nézzétek meg szerintem jó. Ti mit gondoltok? (unalom van)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 16. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Nagyon gyenge. Gondolom a CSS kölcsön van véve, a kép ki lett másolva, a helyesírás helytelen. Sok ilyen oldalt láttam már, általában tartalmuk egyenlő a nullával. Hogy mondjak valami építő jellegű kritikát is, nem ártana egy alaposabb bevezető, hogy tulajdonképpen mi ez az egész, egyáltalán miről szól, miért, mikor, stb. Mert ha valaki betéved az oldaladra, abból nem fog eligazodni, hogy te konkrétan mit értesz a "Glambert-es" sztori alatt. Sokkal érthetőbb lenne, hogyha az oldaladnak a címe valami olyasmi lenne, hogy "Adam Lambert sztorik"... ebből egyértelműen kiderül, miről van szó. A laza stílus mellett nem ártana némi precizitás, ami megteremt egy bizonyos alapot az oldaladnak.
2012. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!