Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Fogalmam sincs mi a helyzet?!

reggeli clear blue sima halvány pozitív.. délutáni clear blue digitalis negatív... most akkor mi a helyzet??? megsem vagyok babás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pozitív, halvány, negatív

2014. máj. 7. 15:11  Privát üzenet  

A válaszok
ugyan az a vizelet?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2014. máj. 7. 15:12 Privát üzenet
Hány napja késik? Sztem tesztelj holnap reggel, akkor nagyobb a vizeletben a hcg szint, így most délutánra már "felhigult", mert nyilván ittál stb.. Ne csüggedj, de inkább reggel tesztelj! Drukkolok!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2014. máj. 7. 15:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2 nap van még a mensiig... remélem reggel a digi is pozitiv lett mert nem értem hogy a reggeli akkor hogy lehetett pozitiv :( köszönöm a drukkot!

# 3/6Időpont 2014. máj. 7. 15:23 Privát üzenet
mensi után szokás tesztelni, nem várt 2. napján kb, reggeli vizeletből. az a biztos.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2014. máj. 7. 15:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nézzétek csak itt a reggeli halvány pozim :) Nem tudom mennyire látjátok szabadszemmel szépen kivehető :)

# 5/6Időpont 2014. máj. 7. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

# 6/6Időpont 2014. máj. 7. 16:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátomat szeretném kényeztetni, de sajnos az a helyzet, hogy nem igen vagyok tapasztalt e téren. És fogalmam sincs, hogy mit tegyek?! Mit élveznek a férfiak? Valami ötlet?...
Behívtak tanúnak a rendőrségre. De a helyzet az, hogy fogalmam sincs hogy miért. Veletek történt már ilyen?
Mennyire laktat egy 8 hónapos 200 ml gyümölcspép pici babakekszel? Az a helyzet, hogy fogalmam sincs.
Eléggé érdekes helyzet, fogalmam sincs mit tegyek. Szerintetek?
Az a helyzet, hogy az egyik sarkam teljesen be van gyulladva, fogalmam sincs mitől. Mit csináljak?
Mit csináljak? Miről beszéljek? Az a helyzet hogy - elég gáz, tudom, de- nem vagyok egy nagy dumagép. Nanem is igazán ezzel van a baj hanem azzal, hogy fogalmam sincs miről...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!