Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé érdekes helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé érdekes helyzet, fogalmam sincs mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 7 hónapja. Őrülten szeretem még mindig, nagyon szerelmes vagyok belé.

Nem beszéltük meg a szakítást, neten szakított. Mostanában sokat olvastam itt, hogy mással is történt így.

Emiatt azonban nem bírom lezárni a törénteket, hiszen a fiú nagyon szeretett engem, csak a kapcsolatunk tönkrement külső körülmények hatására, és belefáradt bizonyos dolgokba.(nem részletezném) Még fiatalok vagyunk, első szerelem volt, és a fiúm belezavarodott az érzéseibe. Úgy érezte a végén, már nem szerelmes,csak szeret, ezért "szakított".

Tudom, hogy számára nagyon sokat jelentettem, és azt is, hogy nem lenne esélytelen, ha megpróbálnám visszaszerezni, de nem tudom, hogyan tegyem.

Tippek? Mit tegyek, hogy ne vegye nyomulásnak?

Egy beszélgetést azért csak megejthetnénk szemtől szemben.

Vagy tévedek?

Ez már zaklatás, ha beszélek vele az érzéseimről, és elhívom?


2011. júl. 16. 15:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*azóta nincs senkije, folyton otthon ül
2011. júl. 16. 15:53
 2/16 anonim ***** válasza:
hát ha a testét halgatnád a körülményekről akkor visszafogadna ugyanis ha sokat ül otthon bepunnyad és az egészsége is romolhatna ne részletezzem mi történik ha semennyit se mozog....és egy beszélgetés még nem nyomulás mondjuk emberfüggő de próba szerencse tudod ha nem próbálod biztos vég ha próbálod 50% hogy igen :D
2011. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod is van esély hogy pld ő fog ujra veled kapcsolatba lépni de nemtudom én amolyan inkább a biztos mint a véletlen tipus vagyok
2011. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:) Szóval megkereshetem?

Nagyon hiányzik, legalább addig is látnám . :/

Hát ha hónap eltelt, és nem keresett, szerintem azt várja, vagy nem várja, hogy én keressem.

2011. júl. 16. 16:05
 5/16 A kérdező kommentje:
7 hónap
2011. júl. 16. 16:06
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem keresd meg! ez egy lezáratlan kapcsolat, mind a kettőtöknek jót fog tenni, ha nyugis körülmények között megbeszélitek, hogy mi is történt. és utána vagy lezárhatod és tovább léphetsz, vagy az is lehet, hogy tényleg egymásra találtok ismét:) sok sikert:)
2011. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egy problémám van: ő nem keres semmilyen módon sem, de még csak a halvány szándékot sem látom, pl. nem jön fel msn-re, nem arra jár haza, amerre esetleg összefuthatnánk stb..

Meg esetleg abban nem tudsz tanácsot adni, hogy mit tegyek?

Msn-en szerintem letiltott, máshol meg nem tudom elérni, közösségi portálon nem akarok bejelölni. Telefonon nem merem hívni, talán már lecserélte. :S

2011. júl. 16. 21:25
 8/16 A kérdező kommentje:
*akaroom
2011. júl. 16. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:
hát, valahol el kell kezdeni... ha felhívni nem akarod, akkor jelöld be közösségi portálon:) aztán ott írhatsz neki. vagy egyszerűen e-mailt írj. ha meg nem reagál, akkor nincs nagyon mit tenni:(
2011. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. júl. 17. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!