Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy az egyik...

Az a helyzet, hogy az egyik sarkam teljesen be van gyulladva, fogalmam sincs mitől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hova kell vele mennem? Bőrgyógyász tud vele valamit kezdeni, csak mert amit én ismerek, oda csak a jövőhéten tudok menni? Vagy máshova kellene mennem minél előbb?
2008. nov. 19. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Sebészetre menj el!
2008. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

a böröd vagy a csontod, izmod van begyulladva?

menj el a háziorvoshoz. nekem egyszer egy versenyem után maga az izom dagadt fel annyira, hogy nem tudtam ráállni, ´persze a háziorvos terápiás kezelést rendelt el, és jobb is lett.

2008. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából a talpamon a bőr van begyulladva,a sarkamhoz közel...
2008. nov. 19. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el előbb bőrgyógyászatra, aztán sebészetre, majd összegezd a hallottakat.


Lehet gomba, tyúkszem, idegentest...stb

2008. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Mivel ennyire surgos, ahhoz a dokihoz menj, ahova a legelobb kapsz idopontot, ez talan a haziorvos, vagy a sebeszeten az ugyelet. A lenyeg hogy lassa doki, es majd o ugyis eliranyit, megmondja hova menjel ha o nem tudja meggyogyitani Neked.

Jobbulast!

2008. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!