Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt vagyok kb. egy...

Mensi előtt vagyok kb. egy héttel, tegnap barna folt a bugyin, ma már semmi. Ha nem baba akkor mitől lehet ez? Hormonprobléma esetleg? Teszt nega

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Beágyazódás? Az is járhat pecsételős vérzéssel.

Elég kevés az infó ahhoz, hogy erre lehessen valamit mondani.

Ha esetleg most ágyazódott be, akkor a teszt is felesleges volt..

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolod? Akkor még reménykedem. De a múlthónapban is ez volt és nem volt baba....ilyen még soha nem volt idáig csak múlt hónapban és most...
2013. febr. 8. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
simán lehet baba még! tesztelj pár nap múlva megint, drukkolok
2013. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
hááát beágyazódásnak korai, peteérésnek kései... hány naposak a ciklusaid?
2013. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkot. :)

32-35 naposak a ciklusaim. Tehát kb még egy hét van. Rettenetesen fáj a mellem is. Már két éve próbálkozunk....

2013. febr. 9. 09:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha 28 napra számolok akkor holnap kéne megjönnie! Akkor is korai beágyazódásnak?
2013. febr. 9. 09:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Nekem ugyanez volt ez elmúlt két hónapban (sajna nem lett belőle baba), és egyre több helyen olvasom, hogy ez hormonprobléma lehet (alacsony prolaktin szint). Ami miatt vagy nem jön össze a baba vagy vetélés is lehet. Emiatt eléggé beparáztam és gondolkozom hogy elmennék orvoshoz, mert semmiképpen nem akarnám elveszíteni. Vagy lehet hogy csak felnagyítom? 4 hónapja próbálkozunk...

Aki okosabb az írjon, én is kíváncsi lennék...

2013. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsánat progeszteron. Előző voltam...
2013. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, elképzelhető, hogy alacsony progi szint...nem tudom. A hormonleletemen nemrég 88 volt a progi szintem a 21. napon. De lehet, hogy valamiért most kevesebb.
2013. febr. 9. 19:26
 10/12 frászkarikaborsó ***** válasza:

én úgy tudom hogy a progihiány barnázása menstruációig kitart.. ha nem tart ki addig akkor az inkább beágyazódásos vérzés lehet így a vége felé.


de ha hosszabbak a ciklusaid akkor én inkább egy késői peteérésre tippelnék az esetedben, remélem voltatok együtt és akkor ha nem jön meg, 14 nap múlva tesztelj.

2013. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!