Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelezhet korai terhességet,...

Jelezhet korai terhességet, ha pl véletlenül valami nekiütődik az alhasamnak, akkor fáj?

Figyelt kérdés
Múlt hét végén vittem ki a szárítót és a sarka nekiütődött az alhasamnak. Borzasztó kellemetlen volt. Lehetséges, hogy azért, mert terhes vagyok? Sajnos tesztet most nem tudok venni... Tesztet holnap veszek, hátha. Nem tudom, hogy késik-e, mert sosem volt rendszeres mensim (egészségesnek mondott több doki is). Meg már van egy gyermekem és akkor éreztem érzékenyebbnek az alhasam. Előre köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 8. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, ezt nem lehet tünetnek mondani.
2014. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. máj. 9. 09:46
 4/5 anonim válasza:
Pozitív lett a teszt? :)
2014. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam még meg... :( Szerintem holnap reggel megcsinálom. Megírom az eredményt :)
2014. máj. 10. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!