Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, menstruáció...

Beágyazódás, menstruáció előjele vagy csak sérülés lehet?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk.A ciklus 9,11,13. napján voltunk együtt, a peteérést 10-11. napon éreztem.Tegnap este együtt voltunk azaz a ciklus 24. napján.Kicsit hevesebbek voltunk és néhány másodpercig fájdalmas volt aktus közben.Az aktus végén rózsaszínes volt, reggelre viszont csak enyhe barnás, most pedig semmi.Szerintetek lehetséges hogy beágyazódás?
2014. máj. 10. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hamar nem lehet beágyazódás:(
2014. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hamar? A peteérés kb. 14 napja volt.
2014. máj. 10. 09:47
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ja persze,én csak annyit regisztráltam,h tegnap voltatok együtt,sorry. Ez esetben lehet beágyazódás,mert a hevesebb sextől SZERINTEM inkább véreztél volna kicsit. Sok sok sikert kivánok:)
2014. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
A beágyazódásnak meg meg már jó esetben meg kellett történnie. Tehát vagy várandós vagy és óvatosabban ezentúl ( ;-) ) vagy méhszájsebre tippelek. Mikor tesztelünk? :)
2014. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A méhszájseb nem konkrét vérzéssel jár?
2014. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Tegnap este óta még mindig semmi inkább csak barnás folyás, 1-1 csepp épp hogy rózsaszín is volt de csak egyszer.Nekem mióta menstruálok sosem volt ilyen, sosem barnáztam menszesz előtt.Rózsaszín volt pár óráig aztán piros vérzés, mármint máskor mielőtt megjön.Kíváncsi leszek mi lesz ebből....na hátha mégis ... :)
2014. máj. 11. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Szal mikor tesztelünk??? :)
2014. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma reggelre még mindig nem változott a helyzet, szinte semmi színe sincs.Nem tudom mikor merjek tesztelni.Azt olvasgatom a beágyazódás után 3-4 nappal termelődik annyi hcg , hogy ki tudja mutatni a teszt. Elvileg szerdán kellene megjönnie.Ma már lemaradtam, viszont holnap lehet ellövök egyet :)Utolsó, te is tesztelsz?
2014. máj. 12. 06:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Lanyok, nem nagyon ertek a homerozeshez. A nem vart elott hany nappal esik le a ho, ha nincs baba?
2014. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi történt??
2014. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!