Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a mensim, amúgy...

5 napja késik a mensim, amúgy ennyit nem szokott, Terhességi tüneteket nem vettem észre. A teszteléssel még várok lehet h nem baba miatt késik. Van olyan akinek csak később jelentkeznek a tünetek, vagy már valamit éreznem kéne?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, csak azért csináltam a tesztet mert nem jött meg. Pozitív lett, csodálkoztam is:)
2014. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehát semmi mellfeszülés-érzékenység stb? mert nálam nincs
2014. máj. 7. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden tünetem akkor kezdődött, amikor pozitív lett a teszt. Én csak azért teszteltem, mert soha nem menstruáltam, így ezzel ellenőriztem, hogy biztos nem vagyok-e terhes, habár védekeztünk (egy alkalmat leszámítva), így meglepődtem, hogy pozitív lett. Onnantól kezdve volt hányingerem, émelyegtem, előjött a refluxom, fáradt voltam, állandóan pisilhetnékem volt, minden tünetet felmutattam, amit egy terhes nőnek fel "kell" mutatni. Teszt előtt semmi bajom nem volt.
2014. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

mellem csak szülés után feszült...addig nem is nőtt

talán annyi tünet volt, hogy nem kívántam a cigarettát...nem voltam rosszul tőle, csak valahogy én nem szívtam...de ez is teszt környékén volt már

2014. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ez kb hány napos késésnél volt?
2014. máj. 7. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:
A tünetekre nem szabad alapozni, van akinek hamar, van akinek csak 7-8hetesen és van akinek egyáltalán nem jelentkezik. Ha késik és esély lehet a terhességre tesztelj. Első fiammal csak a mensim maradt ki, teszteltem pozi lett, majd a 9-10 hét körül kezdett fajni a mellem. Most a másodikkal kezdettől fogva pisilni jártam, álomkóros voltam, a melleim fájtak. Most 32 hetes vagyok
2014. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hmm akkor ebből teszt lesz pénteken ha addig nem jönne meg. mindenhol azt olvasom, h azt veszik észre mielőtt tesztelnének, h nagyon feszül a mellük. nekem csak kicsit érzékeny a bimbóm. dehát ez bármi lehet ezekszerint.
2014. máj. 7. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ln azért teszteltem, mert késett. az első tünetem a mellfeszülés volt, bőven egy héttel már a kimardt menzi után. az émelygés is kb akkor kezdődött. menzi kimaradása előtt semmi tünetem nem volt.
2014. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 3gyermekkel sem volt semmi tunetem teszteléskor.7/8het korul jottek(almossag,emelyges,gyakori pisilesek),es mellfeszulesem sem volt soha!
2014. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen mindenkinél más úgy tűnik.köszi mindenkinek a tapasztalatok megosztását! (sajna) nem baba miatt késett megjött ma :/
2014. máj. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!