Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes lett megszakításos...

Aki terhes lett megszakításos közösülés után?

Figyelt kérdés
Van, aki terhes lett úgy, hogy megszakítással védekezett? Már régóta védekeztél így, vagy elég hamar terhes lettél?
2014. máj. 10. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi párszor csináltuk korábban, mert gyógyszerrel gondok voltak, óvszert nem szeretjük. Akkor nem lett "gond", de nem voltam nyugodt, inkább óvszer mellett döntöttünk) 5 hónapja ismét volt egy ilyen akciónk, akkor is paráztam, még az esemény utánin is gondolkodtak. Párom lebeszélt, hogy ugyan semmi már semmi baj, ne tegyem ki magam feleslegesen ilyen szint hormonváltozásnak. Most ennél nagyobb szintû elõtt állok :)

Bá mi örülünk, pedig nagyon nem akartunk még gyereket :)

Szóval én vigyáznék (bár örülök, hogy mi nem tettük)

2014. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Abbahagytam a gyógyszert,aztán megszakítással voltunk együtt mindig,bár úgy voltunk vele ha besikerül nem gond. 1,5 telt el,teherbe estem,megszakítással.Azóta már 4 éves a lánykám.

Ha nem szeretnél gyermeket,mindenképp válassz más módszert!

2014. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, 1,5 év telt el,az év lemaradt..
2014. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen én terhes lettem! Előfordult megszakításos védekezés többször, de elég volt egy is, hogy besikerüljön a bébi! Már 4 éves! :)Azóta is volt megszakítással szex, de most csak akkor jött a kistesó, mikor először "élesben" csináltuk.
2014. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig megszakítással csináltam 2 hosszabb kapcsolatomban és a férjemmel is. Baba csak akkor jött, mikor terveztük, 4 hónap alatt.
2014. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére megjött.... Pedig úgy néz ki, pont aznap volt ovulációm, amikor így védekeztünk. Most szerencsém volt, de amennyit idegeskedtem ebben a két hétben... Hát soha többet nem csinálok ilyet...
2014. máj. 18. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert tesztet csinalj!
2014. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!