Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt elött 4 nappal...

Leendő anyuka kérdése:

Nem várt elött 4 nappal mennyire megbízható eredményt kapok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat egy nagyon halványka pozitív, de valószínűbb hogy negatív, ami viszont nem jelenti hogy nem vagy terhes, úgyis ismételnéd. Szerintem várd ki az a 4 napot.
2014. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 3 nappal nagyon halvány pozitív lett, ami szépen erősödött! És azóta 2 és fél éves a lányom, szóval megbízható eredményt kaptam :)
2014. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem negativ :( de nem várt napján sztm meg ismétlem még egyszer
2014. máj. 10. 11:33
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem, mért nem lehet kivárni a nemvárt napját minimum? Örülnél egy negatív tesztnek? Mert nagyon nagy esélyed van arra, hogy az lesz.
2014. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és te azt honann tudod hogy negativ lessz? tudod hogy mikor voltunk együtt a párommal? NEM TUDOD akkor meg? nem csak én vagyok az egyetlen aki nem tud várnia nemvárt napig valakinek 5 nappal elöbb már 2 halvány csik volt
2014. máj. 10. 12:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Én ide nem azért irom ki a kérdéseimet hogy állandóan belekössenek hanem a tapasztalatokat szeretném meg tudni :)
2014. máj. 10. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy negatív lesz, hanem, hogy nagyon nagy esélyed van arra, hogy az legyen. Görcsölj csak, leendő anyuka.. Képzeld, én 7 hetesen tudtam meg, hogy babát várok. Nem maradtam le semmiről.
2014. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Leendő anyuka, én végigkövettem az előző kérdéseidet is. Én is azt tanácsolom, hogy várd meg a menzi napjét és tesztelj, ha nem jön meg. Igen, van, akinek már 5 nappal előtte halvány pozi, van akinek meg csak a kimaradás után 5 nappal lesz pozi. És egyáltalán nem biztos, hogy te éppen abba a kategóriába tartozol, akinek gyorsan kimutatja. Nem egyformán működik mindenki szervezete. Jobb elkerülni a felesleges idegeskedést.

Ha jól tudom, most kezdtetek próbálkozni. Ha így az elején már ennyire görcsölsz, hogy méár 4 nappal előtte tesztelnél, mert nem bírsz várni, akkor ez később csak még rosszabb lesz. Egyre feszültebb és idegesebb leszel. Próbáld ezt elkerülni.

Mi a férjemmel egy évig vártunk a babára, és ez idő alatt egyetlen egy darab tesztet csináltam. Amikor kimaradt a menzim, akkor mentem venni egyet és csak akkor csináltam. Nem is tartottam otthon tesztet. Jobb volt így, hogy lett egy biztos pozitív tesztem, minthogy minden hónapban lett volna egy csomó negatív teszt, amiért nem birtam volna kivárni a menzai napját.

2014. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem nem kell leharapni a fejét a 4-es válaszolónak, ő szerintem nem azért mondta hogy belédkössön, hanem mert tényleg nagyon valószínű hogy negatív lesz az eredmény! Biztosabb az ha a nevárt után 1-2 nappal tesztelsz! Hidd el én is csak a te érdekedben írom most ezt! Mert ha negatív lesz az eredmény akkor azzal csak magadat őrlöd, és ha netalán tán tényleg kismama vagy azzal csak ártanál a kicsinek is és magadnak is! 21 hkm
2014. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igazatok van nem görcsölök rá majd ha akar jönni a babó akkor úgy is jön :)
2014. máj. 10. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!