Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a digitális clearblue...

Ez a digitális clearblue megbízható? Nemvárt után 1 nappal kimutatja a tutit?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 24. 11:23
 1/7 Ani25 ***** válasza:
100%
Szerintem ez jo nagyon igen:)
2013. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ennek az árán 4-5 másikat kapsz, ami szintén kimutatja a tutit.
2013. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem a lepontozás okát, segíteni akartam (2. vagyok). A digitális clear blue átlagára 2000.-

[link]


Én vaterás One step tesztet vettem, a clear blue árán 40 db-ot lehet kapni, amennyi tuti nem fog kelleni:

[link]


Engem ez sem csapott be, csak akkor lett pozitív, ha volt oka.

2013. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyennel teszteltem a nemvárt másnapján, meguntam, hogy a második csíkot keresgessem, ez egyértelmű. Nekem jól mutatta még a hetet is.

38+4 hkm

2013. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,engem is az idegesít hogy bárhová oda tudom képzelni a 2.csíkot,ez legalább egyértelmű és elég érzékeny! Amúgy mindenkit felpontoztam!
2013. okt. 24. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után egy nappal ugyanezt mutatta mint a képeden. De elég borsos az ára. Én csak akkor vettem amikor egyértelműen ott volt a 2.csík és tudni akartam a hetet.
2013. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolut jo! Nem szabad a jora sajnalni a penzt! Nekem mindket terhessegem kimutatta a mensi elott is 3-4 nappal! Azt is hogy hany hetes! Ez a nem mindegy...
2013. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!