Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek eltoljam a cikluso...

Szerintetek eltoljam a ciklusom norcoluttal a teherbeesés érdekében? Többi lent

Figyelt kérdés
Syasztok!voltam dokinál 3hónapja,h a mensim előtt már 1-1,5héttel vérzek,adott norcolutot,de két hónapra rá már megint előtte véreztem,23.naptól vérzés 27.naptól mensi.most adott premens tabig,hogy azzal probáljam meg.hát k... be,nemhogy kivizsgált volna!mind1!arra gondoltam,hogy mivel 6.hónapja probálkozunk,és van még norcolutom,rásegítenék azzal,hátha az miatt n sikerül,hogy előtte vérzek,és azért nem tud,nincs rá ideje beágyazódni!szerintetek van értelme ennek.és ha igen,hámyadik naptól kezdjem el szedni,meddig?az biztos,hogy a 20.körül kell!segítsetek!tudom,hogy új doki meg minden,de arra úgyis ráérek,mert hormonsort kell nézetni,valószínű,addig meg még van 19nap,szóval ki lehetne ezt probálni?köszönöm a valaszokat
2014. máj. 10. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szednék össze vissza semmilyen gyógyszert. Ha mensi előtt vérzel (ez pontosan nem tudom mit jelent, de ha barnázást, az valószínű, hogy progeszteron hiány miatt van) az nem jó. Inkább válts dokit, nézess hormonszintet. Mert ha tényleg progi hiány, még ha sikerül is az általad feltételezett módon teherbe esni, nagy valószínűség szerint nem marad meg a baba. Azzal pedig csak magadat teszed ki szenvedésnek. Értelme semmi, úgyhogy inkább új doki, aki figyel is rád, nem csak találgat.
2014. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne! Ne! Ne és ne! :)


A norcolut nem segíti a teherbeesést abban a hónapban, amelyikben használod. Lényegében úgy működik, mint a fogamzásgátló, megvonásos vérzést okoz az abbahagyása. A premens tabit szerintem szedjed, ajánlom még a Villa Rosa kapszulát (ha még beszerezhető, csakis természetes összetevőket tartalmaz, hogy ennek köszönhetem-e vagy sem, de a mi babánk egyszerre összejött. Nekem is premenstruációs vérzésem volt, csak a ciklusom jóval hosszabb volt (33-35 nap). De nézz körül, mert van 1-2 gyógytea, ami segíthet ezen a problémán.


Norcolut elég erős gyógyszer, utáltam szedni, nehogy bevedd orvosi ajánlás nélkül.

2014. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm szépen a válaszokat.akkor nem kísérletezem.ciklus vége felé elmegyek magándokihoz,akkor nem maradok le a hormonsorról!
2014. máj. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!