Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hány tasak Inofolicot...

Ti hány tasak Inofolicot isztok naponta?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem csak annyit mondott az orvos, hogy kezdjem el inni, elvileg semmilyen betegségem nincsen (kivéve, hogy nem nagyon van peteérésem) és egy kicsit magasabb a tesztoszteron szintem. A papírra az van írva, hogy 1 tasak a napi ajánlott, de akármerre utána keresek a neten mindenki 2-t iszik mert neki azt mondták.

2014. máj. 10. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

ha nincs peteérésed, akkor van bajod sajnos. Hormont néztek? vérvétel? fsh-lh és a többi?


az inofolic nem csodaszer, általában pcos lányok szedik, kiegészítésként a szigorú diéta, mozgás és a metformin tartalmú gyógyszer mellé (vagy helyett)

szóval valami nem oké, és nem ettől fog helyreállni sajnos.


az azt mondták, az kevés. Keress egy másik dokit szerintem :)

2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hali.en regel es este iszom az inofolicot.

Nekem azt mondta a dokim .volt is tole peteeresem mindketoldalon de baba nem lett .most 25 - re nagyon nem varom.majd kiderul.

Ja anyi meg hogy ketszer meghozta a mensesemet .

2014. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

Igen néztek hormonokat, minden a normális tartományon belül van. Ezt a hónapot még végig csinálom, aztán visszamegyek az orvoshoz. Mert ez tényleg nem állapot.

2014. máj. 10. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Terheléses vércukor- és inzulinvizsgálatot is csináltak?
2014. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt még nem
2014. máj. 10. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Napi két tasakkal.
2014. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden vizsgalat meg volt es kiderult az ucso vizsgalaton uh hogy nincs tuszorepim :(

Nekem is felirta az inofolicot es azt mondta reggel es este igyak meg egy tasakkal. Hamarosan szedni fogom a clostylt.

2014. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dinus87 ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt mint neked.Nem volt peteérés és hormon szintem se volt jó. Próbált mindent doki vérvételek sokasága ilyen gyógyszer olyan gyógyszer.Még terheléses cukor vérvételem is volt.Nekem is ajánlotta a metforalt szedni habár a cukromal minden rendbe volt, mert inzulin rezisztenciám sem volt.

szedtem is vagy 2-3hónapot de nem bírtam így abba hagytam mert hánytam tőle.Na meg vérvételen sem mutatott semmi javulás hiába szedtem a metforalt.

MIútán abba hagytam 3hét múlva keztem el inni az inofolicot orvosi ajánlással napi 1tasakot.És az első hónap múlva kiderül hogy babám lessz!!!! Üdvözlettel egy 17hetes 6napos km.

2014. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hú, hát nagyon gratulálok!!!! Olyan jó,hogy ilyen siker történeteket is lehet olvasni :)

Gratulálok, sok sikert és egy nagyon boldog életet kívánok Nektek :)

2014. máj. 11. 10:27
 10/10 Dinus87 ***** válasza:
Köszönöm szépen!!! :) Szóval fel a fejjel.Én december elején keztem inni a napi egyet.És február 11-én már kimutatta a teszt.Az uht alpján olyan január közepefelé jött össze a baba.Ne add fel én sem számitottam rá hogy össze jön a baba és mégis össze jött.Sok sikert!!!!!
2014. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!