Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bébi van a dologban, hol...

Ha bébi van a dologban, hol lehet érezni a has-szurkát? Mármint a poci melyik részén?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy szurkáljon has? Nekem nem szurkált. Amikor már rugdosott, az meg ilyen tompa mozgás volt inkább., nem szúrás.
2014. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok kismama mondja ,hogy érez has szurkát a legelejétől.
2014. máj. 10. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
En a terhesseg elejen egyaltalan nm ereztem, csak amikor mocorgott, akkor pedig alhasban, a szemeremcsont folott.
2014. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:)
2014. máj. 10. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódás idejében szúrt bele a bal petefészkemnél ha erre gondolsz.
2014. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdem,mert nekem is a petefészkemet szurkálja,de mindkét oldalról. A nem vártig meg még egy hét van,ezért korainak tartom,h attól legyen.
2014. máj. 10. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi szurkálás. Én szurkálás akkor éreztem, amikor kismedencei gyulladásom lett, ez volt az első tünet.
2014. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem fajt a hasam a terhesseg elejen. Azert is tunt hihetetlennek, hogy terhes vagyok, mert a menstruacio vart idopontjaban pont ugy kezdett gorcsolni a hasam, mintha keszulne megjonni. S megis kesett. Aztan a teszt pozitiv lett, s a gorcsok kb a masodik honap vegere szuntek meg. Azt mondtak, hogy a beagyazodaskor fajhat, hat nekem jo sokat agyazodott :) tehat igen, lehernek fajdalmaid.
2014. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja s most gondolok vissza, tenyleg szurkalo erzes volt, es egyaltalan nem kellemes.
2014. máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. máj. 14. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!