Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakinél,...

Előfordult már valakinél, hogy azt hitte, hogy az utrogestantól nem jön meg a menzesze, de kiderült, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Inszeminációnk volt, de azóta sem jött meg, viszont a tesztek negatívak. Ma azt mondta a meddőségiben a recepciós hölgy, hogy nyugodtan abbahagyhatom az utrogestan-t, mert attól nem jön meg.
2014. ápr. 25. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív akkor sajnos tényleg csak az utrotolól nên jön meg! Így müködik a hormonrendszer természetes ciklusban is! Amikor hirtelen leesik a progi szint akkor jön meg! Amíg szedést a progeszteront addig érthető hogy nem jön meg, bár sokaknak amellett is megjön.
2014. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt orvossal beszélném meg, nem a recepcióssal. Vérből nem néznek neked HCG-t? Nekem inszemináció után mindig nézték a 14. napon. Amikor terhes lettem, akkor a tesztem negatív volt, de a vérvétel kimutatta, tehát babás voltam és nem az utrogestan miatt nem jött meg. Mondjuk az sem mindegy, hogy hanyadik napon teszteltél, mert nekem biztos, hogy korai volt és azért nem mutatta ki.
2014. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem az utro-tól nem jött meg. Nekem mindig mondta a doki, hogy melyik napon tesztelhetek, és ha negatív, hagyjam abba az utro-t. Ez után 4 nap múlva ha nem jön meg, akkor teszteljek újra, de a 4. nap mindig megjött
2014. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma vagyok az inszem utáni 19-dik napon. Az orvos egyáltalán nem mondta, hogy menjek vérvételre. Még van 3 bogyóm, azt ma még elhasználom, holnap reggel tesztelek egy utolsót, aztán ennyi volt... :-(
2014. ápr. 26. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:

inszem után nálunk sem csináltak vérvételt, viszont az utrotól nekem nem jött meg, csak ha abbahagytam, akkor viszont mindig a 3. napon jelentkezett.


ha negatív a teszt, akkor sajnos tényleg nem sikerült, de ha az megnyugtat, elmehetsz simán hcg vérvételre máshol. Én egyszer voltam, még az első után, sajnos 0 lett az érték.

2014. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A 19. napon már az otthoni tesztnek is ki kellene mutatnia. Valószínűleg az utro miatt nem jön meg.
2014. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És az utro után erősebb lesz a menzesz?
2014. ápr. 26. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2014. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet, hogy későn írok, de a saját tapasztalatom a következő: első inszemem után 14. napon teszteltem egy negatívat. Abba is hagytam az utro szedését, de nem jött meg. 4 nap múltán felhívtam a dokimat, mire azt tanácsolta, csináljak még egy tesztet. Pozitív lett, inszem után a 19. napon. Rá 2 hétre sajnos elvetéltem. Most a második inszemen vagyok túl és nem hagyom abba az utro szedését addig, míg meg nem jön.
2014. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnálom ami Veled történt. Ez a borzasztó, hogy szerintem nem tájékoztatják az embert rendesen. Én is netről tudtam meg, hogy akár az utro-tól késhet. Én kis naív meg végig reménykedtem. Aztán a recepciós mondta, hogy akár abba is hagyhatom. Még azt sem mondták, hogy legalább menjek be egy vérvételre. Nekem még mindig nem jött meg rendesen. Ha a hétvégén sem jön meg, akkor megint felhívom a meddőségit.

2014. máj. 2. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!