Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 5 nappal, majd...

Együttlét után 5 nappal, majd 2 héttel is pici vérzés (szinte csak a papíron látszott), most barnázás is, lehet terhesség? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Utoljára ápr. 4-én jött meg. A ciklusaim általában szabálytalanok, hosszuk 30-35 nap közöttiek (orvos szerint ez normális, nem kell aggódnom miatta). 25-én, 26-án és 30-án voltunk együtt a párommal. 30-án délelőtt egy pici vérzés, de aztán délutánra már semmi jele nem volt. (Este megint együtt voltunk.) Most pénteken (9-én) volt a 35. nap, reggel teszteltem egy negatívat (teszteltem már előtte kedden is negatívat, bár az még gondolom korai volt), pár órával később azt hittem, hogy meg is jött (vörös volt, de csak a papíron, a bugyimon semmi), utána még aznap meg másnap nagyon kicsit barnáztam, most már az is elmúlt. Érdemes még tesztelgetnem? És ha most volt ez a pici vér meg a barnázás, mi volt az 30-án? (Nem szokott ilyen lenni máskor random időpontokban a ciklusom folyamán)

Nagyon köszönöm előre is a segítő válaszokat, már hetek óta csak ezen kattogok...



2014. máj. 12. 00:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint nem tudom, hogy ez lényeges tényező-e, de nekem mióta az eszemet tudom, mindig napokig tartó, nagyon erős görcseim vannak, mikor megjön, most viszont egyáltalán nem fájt semmim.
2014. máj. 12. 00:50
 2/3 Nitókrisz ***** válasza:

Szia,


Nem hiszem, hogy en most tol sokat segitek, mert most az en szervezetem is ossze-vissza mukodik, de nem lehet, hogy most az utolso barnazas beagyazodas volt? Varj meg par napot es tesztelj egy ujat szerintem.

2014. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél barnáztam picit a mensi időpontjában,mivel későn fogant,nem félidőben,gondolom azért.Esélyes,hogy nálad is így van,a szabálytalan ciklusaid miatt,úgyhogy szerintem nagyon is érdemes tesztelni még.

Sok sikert!

Üdv:Betti

2014. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!