Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete voltunk együtt a páromma...

2hete voltunk együtt a párommal és pár napja is védekezés nélkül! 4napja görcsölget a hasam olyan mintha megjönne. van esély arra hogy teherbe estem? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak mensi kimaradásakor tesztelnék, addig nem.

Mikor terhes lettem, ugyanúgy görcsölgettem, mint mensi előtt, úgyhogy a a tünetek lehetnek hasonlóak. Viszont előre tesztelni szerintem nincs értelme.

2014. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel védekezés nélkül voltatok együtt ezért persze hogy van esély a terhességre. Aznap érdemes először tesztelni amikor esedékes, hogy megjöjjön, de ha bírod idegekkel akkor inkább néhány nappal utána.
2014. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.akkor várok amig megjön.elvileg 8-10nap múlva esedékes hogy megjöjjön.de bízom benne hogy lesz baba
2014. máj. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!