Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt több napja pozitív...

Lh teszt több napja pozitív mitől lehet? És akkor mikor lesz peteérés? Csak az első negatív napon?

Figyelt kérdés
28 napos a ciklusom. ciklus 10, 11, 12, 13 végig pozitív. Mintha a 11-ei halványodott volna, de aztán másnap láttam még mindig pozitív. ezek szerint előbb volt peteérés, vagy csak tovább tartott az LH csúcs?

2014. máj. 12. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanolyan erős volt??
2014. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

10. ciklusnapon délelőtt közepes, délután pozitív

11. cn délelőtt közepes, délután pozitív

12. cn csak délután néztem, akkor pozitív

13. cn délután, mintha már halványabb lett vna, de már nem tudtam megállapítani. annyira ugyanolyannak tűntek.


14. napon már szinte semmi.

2014. máj. 12. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
LH tesztet mindig este és mindig ugyanabban az időben, előtte minimum kétórás szomjazással és pisimentességgel végezz, így értelmetlen, mert nem lehet őket összehasonlítani.
2014. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A délutáni időpont mindig ugyanakkor volt 6-7 között. A 11. cnapon azért csináltam délelőtt még egyet, mert nagyon meglepődtem, hogy előző nap pozitív lett.

Szóval 10, 11, 12 cnapon mindig pozitív volt délután 6 után. A 13-ban már nem voltam biztos, de nagyon kicsi volt az eltérés. 2 napig szokott pozitív lenni, volt már egyszer hogy 3, de akkor más jelek is arra utaltak, hogy utolsó napon volt. Viszont nem értem most miért lett ilyen hamar pozitív.

2014. máj. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!