Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy az első negatív...

Pozitív vagy az első negatív napon van a tényleges peteérés?

Figyelt kérdés

Tegnapi kérdésem LH teszt ügyben : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ma már itt a második teszt is:

[link]


Ezek szerint most van az LH csúcs? Holnapra dobta a peteérést a kalkulátor.

Tegnap is együtt voltunk férjemmel, tegnapelőtt is. A mai napot hagyjuk ki és inkább holnap? Vagy ma is lehet....



2014. ápr. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az első nega napon van, de ez sem törvényszerű, van akinél az utolsó pozitív napon (ha több pozi lh van). Én azt sem tanácsolom hogy hagyjátok ki a napot azt sem hogy ne hagyjátok, nem tudom milyen a férjed spermái :) Én lehet nem hagynám ki, de elvileg 2 naponta mondják, hogy az a jó, de ezt sem látom hogy bárhol is alá lett volna támasztva. Hajrá :)
2014. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a lányom első hónapban "összejött", igaz azóta eltelt 4,5 év, de 1 éve voltunk kivizsgáláson, és ott mindent rendben találtak.

Én sem hagynám ki szívem szerint a mai napot, majd meglátjuk :)

2014. ápr. 15. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 naponta voltunk együtt középidőben, több mint fél évig sikertelen volt. Ebben a ciklusban a középidő tájékán majdnem minden nap együtt voltunk. Nem akarom elkiabálni, de úgy látszik most jártunk sikerrel. Vannak már halvány pozi tesztjeim, mára holnapra nem várom.
2014. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a görbém, itt megtalálsz mindent. Valójában a 4 pozitív lh tesztes napból a második napon volt a legerősebb a tesztcsík, de utána még két napig egyforma csíkos volt.

Előző voltam...

2014. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


A mai ovu teszt már full. negatív:

[link]

2014. ápr. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!