Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bogarat ültettek a fülembe....

Bogarat ültettek a fülembe. Furcsa tünetem van menstruáció után 1 nappal. Létezik ilyen, teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Tesót szeretnénk, de még nem sikerült, igaz, még most csak 1 sikertelen hónapon vagyunk túl. Biztunk benne, h nem jön meg, de május első hetében még is megjött. Ezt a hónapot kivéve, nekem 4 nap alatt le zajlik a mensim. Most, meglepő módon el tartott majdnem egy hétig. Nem volt kevés. Tegnap már elmúlt már jele se volt a mensinek. majd ma, volt egy piros folt, de annyi. azóta semmi. Viszont reggel óta fáj az alhasam, pont úgy amikor menstruálok. Sőt, menses alatt, minden evés után hányingerem volt. nem tudom ezeket hova tenni, hisz ha megjött, nincs baba. Tesztet is ezért nem vettem eddig. Szerintetek mit csináljak? Létezne hogy megjött de még is sikerült? Utoljára 12 nappal ezelőtt történt meg a dolog, menses elött 5-6 nappal. ciklusaim 30-31 naposak.
2014. máj. 12. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h a derekam is fáj.
2014. máj. 12. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok én is, voltak halvány pozi tesztjeim,megjött , de nekem kevesebb volt...majd azóta is halványakat tesztelek. A héten megyek orvoshoz.

Szerintem tesztelj mindenképpen! Szurkolok :)

2014. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia. De jó neked :-) Én azért se teszteltem mert nekem normálisan megjött. csak most h elmúlt, megjön érzésem van. fura.
2014. máj. 12. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen. Kevesebb napig tartó, a megszokottnál kisebb intenzitású vérzésnél lehet gyanakodni.
2014. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha kevesebb, alig van akkor gyanús. normális menzinél nem.
2014. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyumnál 1x, nálam 2x is előfordult, hogy megjött az első hónapban RENDESEN!!!-ezért is lett elszámolva a születési várható ideje a gyerekeimnek.

mert ugye ragaszkodnak ahhoz, hogy a menzesz első napjától számolják... :D

egyébként az egyik ismerősnél az első gyerek csak a 6. hónapban derült ki! addig rendes vérzése volt! semmi terhes tünet! csak a 6. hónapban, amikor azt hitte hogy daganata van...akkor közölte vele az uh-n a doki hogy ez nem daganat, és jó lenne ha elkezdenék berendezni a babaszobát :D képzelhetitek! 3 hónapja volt felkészülni a párnak a gyerekre! a szegény csaj meg csak mondta hogy dehát én nekem megvolt minden hónapban :D a 8. hónapig!!! "menstruált!"

2014. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!