Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett ez beágyazódás?...

Lehetett ez beágyazódás? Olvastam itt hogy másnak is voltak hasonló tünetei.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam elvileg a 10 dpo-n mensi szerűen görcsöltem este már az egész hasam fájt de gyengébben mint mensikor szokott, ma reggelre lejjebb esett a hőm de még alaphő felett van igaz csak 1 tizeddel és volt egy kicsi barnás nyákom reggel pisilésnél, elvileg vasárnapra nem várom. Eddig szabályos volt a hőm ovu óta mintha vonazó mellett húztuk volna 36.8 (előző ciklusban csak 36.7ig ment fel és az se tartósan) és most 36.6ig ment le reggelre. A ciklus.hu 4.-ére írta először az ovut de aztán gondolom a hő miatt 2.ára húzta be, ha tényleg 4.-én volt akkor még nem is vagyok a 11 dpo-n csak a 9.-en nem??
2014. máj. 13. 08:41
 1/2 Eufrozi ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen barnás nyákszerű volt a nem várt előtt pár nappal.Gondoltam magamban,hogy ez a mensi előjele lesz.Viszont nekem már meg kellett volna jönnie,3 napja.ÉS semmi...ma csináltam tesztet és egyértelmű negatív.Én drukkolok Neked.:)
2014. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is így indult: este hörcs, hasfájás, másnap hasmenésem volt, másnap délután pedig már barna nyák, azt hittem meg fog jönni de persze nem jött meg :) a testhőm végig 37 körül, hogy hányadik dpo abba ne menjünk bele mert az én ciklusaim nem annyira voltak normálisak :) de szerintem simán lehetett neked beágyazódás. Nyomj egy tesztem nem várt után, hajrá
2014. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!