Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 hete késik a menzeszem,...

Kata1313 kérdése:

Már 2 hete késik a menzeszem, pedig mindig 26 napra pontosan meg szokott jönni. Orvosnál 1 napja voltam. Nem látott semmit. Tesztet is többet próbáltam a napokban, mind negatív lett. :// Lehetséges hogy terhesség csak még nem látható?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

És ezt nem tetted fel az orvosnak?

Mit mondott? Visszarendelt valamikorra?

2014. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárhatod a terhességet! Már az orvos látta volna, ha terhes vagy és avtesztjeid is kimutattak volna. Azért a doki megvizsgálhatott volna jobvan, hogy ha nem terhesség, akkor mi okozza a késést. Minden jót!
2014. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,mindent elmondtam a dokinak.2 hét múlva kell visszamennem.Babát nem lát és semmi féle elváltozást sem hogy valami baj lenne.Azért gondoltam ha nincs baj,lehet talán baba csak még nem látható.....köszönöm a válaszokat
2014. máj. 14. 07:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá szeretném tenni,hogy nekem 26 napra szokott ugye megjönni és nem a "12,13,14" napok körül szeretkeztünk,hanem később.Már közeledett a menzeszem.Az maradt el és így késik 2 hete.
2014. máj. 14. 08:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, en is hasonlokeppen vagyok, de nekem meg csak 3 napja kesik.Faradekonysagot erzek, es olyat mintha mar verzesem lenne es betet kellene, nezen de semmi. Veled mi van azota?
2014. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!