Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kazettás X-epil tesztben...

A kazettás X-epil tesztben vajon pontosan ugyanaz a tesztcsík van, mint amit külön is lehet kapni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert kazettást többször használtam, mindig egyértelmű volt a negatív, sose láttam száradási csíkot, a külön kapható tesztcsíkra viszont ITT többen panaszkodnak és most nekem is csak csík van itthon.


Nekem volt "szerencsém" a kazettással, hogy mindig egyértelmű volt, vagy tényleg jobb a tesztcsíknál?

Nem szeretnék feleslegesen örülni.


Kazettás alatt erre gondolok:

[link]


Tesztcsík:

[link]



2014. máj. 13. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy az van benne...ha a kazettásat a max idő leteltével még böngészgetnéd,szerintem minden másodiknál találnál rajta száradási csíkot.Ez ugyan olyan 25ös erősségű teszt,csak azért drágább a 2dbos sima xepil teszt 1dbjánál mert itt a kazetta árát kifizeted,ennyi.A baj ott kezdődik,hogy utána is nézegetik a tesztet.Jó,ha valaki 1óra múlva ránéz és egyrózsaszín csík még megjelenik,azt mondom teszteljen mert az bíztató.De ha csinál valaki,oda viszi az ablakhoz,forgatja,nézegeti akkor is meglátja a száradás végett kirajzolódó t vonal helyét,ahol a hcg-nek össze kellett volna gyülnie,csak nem.Ezt sokan félre értelmezik sajnos..Szóval ugyan az :)
2014. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Való igaz, sose szedtem szét. Lehet, tényleg volt azokon a teszteken is.

2014. máj. 17. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!