Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem jó helyen járok:-)...

Remélem jó helyen járok:-) lenne egy kérdésem::-) ovú elött voltam 5nappal együtt párommal, mennyi lehet az esély babora? :-) nagyon szeretnénk mar. Még csak 5hónapja probalkozunk, de ez olyan hosszú idönek tünik:- (

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyetek ban!Az lenne jó ha ilyenkor minden màsodik nap együttlenétek.5 hónap az még semmi mi 1.5 évig vàrtunk a picire!27 hkm
2014. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
- ban +van!kivánom a legjobbakat!
2014. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kevés de nem 0%
2014. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

5 hónap nem túl hosszú főleg úgy, hogy nem is a legesélyesebb időszakban próbálkoztok.


Bár elméleti esélyetek így is van rá (hisz esély a ciklus bármelyik napján van), de azért nem a legjobb.

2014. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha biztosan akkor volt,ès ennyi nappal elotte akkor nem sok :-(

Elotte 2nappal,es akkor célszerű minimum egyutt lenni.

5hónap meg semmi hidd el,sokaknak kell ennyit várni!

2014. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.tudom még nem hosszú idö még ez,csak azthiszem türelmetlen vagyok,és rá görcsölök:-(tudom a gyógyszer abba hagyasa utan leg.3honapot max védekezni kellene.mi nem tettük,és igy sem jött össze még:-(ezért kezdtem el agyalni:-(
2014. máj. 13. 17:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék,hogy nagyon sokan ajánlottak a méhpempöt:-)még a nögyógyaszom is,vettem egyet,remélem használ is:-)van valaki aki esetleg kiprobalta már?
2014. máj. 13. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb azt próbáld ki, hogy jókor legyetek együtt!
2014. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy olyan próbálkozós hónapunk, hogy ovu elött 4 nappal tudtunk csak együttlenni, de nem lett baba. Nem szabad rágörcsölni. Én már nem is számolgatok, akkor vagyunk együtt, amikor jól esik. Aztán jön a pici, amikor jönni akar :)
2014. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom nem szabad rá görcsölni:-)mindig megfogadom magamnak hogy nem izgat nem érdekel majd csak jön:-)nem izgulok rá de eddig nem nem ment.na most ismét megfogadtam betartom:-)
2014. máj. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!