Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivizsgálások után kinek...

Kivizsgálások után kinek sikerült hamar teherbeesnie? Megtalálták Nálatok a gondot?

Figyelt kérdés

Nekünk januárban lesznek a kivizsgálások.

-hormon

-pajzsmirigy

-sperma


2009. dec. 28. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvoshoz jelentkezés utáni 4. hónapon sikerült. Az első orvost viszont ott kellett hagyni, mert rögtön petevezeték átfúvást akart mikor a 40-50 napos ciklusaimból még számomra is egyértelmű volt, hogy hormonális a probléma. Először closztirbegitet kaptam ez belőtte a ciklust. Utána megnézték ultrahanggal, hogy van -e peteérésem és mikor volt akkor kaptam HCG hormont, akkor azonnal terhes is lettem. + sokat imádkoztunk. Hiszem, hogy ez jelentett a legtöbbet, mert ahogy tapasztaltam az orvosok csak találgattak mi lehet a probléma. Sok sikert nektek is a babócához.
2009. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a férjemmel kezdték (spermavizsgálat), és jó is volt, mert kiderült, hogy hereviszérve van. Megműtötték, és 6 hónap múlva már pozitív volt a tesztem! :-) 36+3 hetes km
2009. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi májusban kerültünk új orvoshoz, ő rögtön megtalálta mi a baj.

7 hónappal később lettem terhes. (3 év után)

2009. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek!

Kicsit parázok,hogy elég lesz-e a fenti vizsgálat,félek,hogy nagyon hosszú út előtt állunk:(

De Belőletek veszem a reményt,hiszen Ti is végigjátátok ezt az utat.Hiszem,hogy minél hamarabb indulunk el a vizsgálatokra,annál hamarabb lesz baba:)

Nekem van már 2 kislányom ,de ők az előző házasságomból születtek.A kissebbik most 8 és fél eves.Ez idő alatt velem is történhetett valami,ami miatt nem esem teherbe,vagy nem marad meg.Bízom a dokimban,és reménykedünk...

2009. dec. 28. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a férjnél, így lombikkal, gyorsan sikerült. Azóta 3 gyerek van :-)
2009. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!